Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Bendrakūrybos dirbtuvės „Susipažinkime“ Vienybės aikštėje

2021-08-20/12:00 - 18:00

Kūrybinės grafikos dirbtuvės su Marija Stanevičiūte keliasi į Vienybės aikštę!

Dirbtuvės vyks nuo 15 val., o nuo 12 val. menininkė pasakos apie savo projektą „Susipažinkime“.

Neformalaus užsiėmimo metu, menininkė kvies vaikus, jaunimą bei suaugusiuosius praplėsti akiratį, pačius kurti ir pamatyti, kaip menas gimsta (bendra)kūrėjų rankose. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai bus supažindinti su linoraižinio technika, kurios pagalba bus galima susikurti individualų maišelį ar pasigaminti unikalius (asmeninius) marškinėlius. Dirbtuvės bus nemokamos, o reikalingos medžiagos parūpintos pačių organizatorių, jums tereikia turėti – jūsų mėgstamus vienspalvius marškinėlius.

Renginyje taip pat išgirsite apie projektą “Susipažinkime”, kurį Marija vysto kartu su Kauno kurčiųjų bendruomenės nariais nuo gegužės mėnesio. Projekte nagrinėjami įvairūs mitai ir žinių spragos supančios kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų bendruomenę ir kuriama kolektyvinė lino raižynių plakatų linija kaip atsakas šiems stereotipams (su)laužyti.

„Susipažinkime“ yra KMN projekto „Bendrakūryba“ dalis. Dėl kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų bendruomenės naudojamos gestų kalbos specifikos ir visuomenėje susiformavusių klaidingų stereotipų labai nedaug kultūrinių renginių ir programų yra prieinamos kurtiesiems, o tiesioginis bendravimas su menininkais ir kultūros operatoriais retas bei fragmentiškas. Projekto “Bendrakūryba” tikslas – suteikti kūrybišką erdvę susitikimams tarp menininkų ir kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų bendruomenės taip įgalinant profesionalių kūrėjų ir kurčiųjų bendruomenių narių bendradarbiavimą ir bendra-kūrybą.

Dirbtuves remia UAB IRIS.
Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba.

Kūrybinės dirbtuvės skirtos visiems miesto bendruomenės nariams.

Informacija

Data:
2021-08-20
Laikas:
12:00 - 18:00
Renginio kategorijos:
, ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/521218802326477

Vieta

Vienybės aikštė
Kaunas, Lithuania

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama
This is default text for notification bar