Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Bendrakūrybos dirbtuvės „Susipažinkime“

2021-08-17/13:00 - 2021-08-19/17:00

Paskutinį vasaros mėnesį – rugpjūčio 17-19 dienomis nuo 13 iki 17 val. visus kviečiame pasinerti į linoraižinio dirbtuves Kauno menininkų namuose kartu su menininke Marija Stanevičiūte. Dirbtuvių metu bus kuriami plakatai.

Menininkės organizuojamų dirbtuvių metu taip pat bus pristatomas projektas „Susipažinkime“, kurį Marija vysto kartu su Kauno kurčiųjų bendruomenės nariais nuo gegužės mėnesio. Projekte nagrinėjami įvairūs mitai ir žinių spragos, supančios kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų bendruomenę, ir kuriama kolektyvinė linoraižinio plakatų linija kaip atsakas šiems stereotipams (su)laužyti.

BŪTINA DIRBTUVIŲ DALYVIŲ REGISTRACIJA.

Registruojantis reikia pasirinkti dieną, kurią planuojate dalyvauti dirbtuvėse. Į dirbtuves galite atvykti bet kuriuo metu pasirinktą dieną – dalyvavimo trukmė priklausys nuo jūsų pačių noro ir įsitraukimo.

„Susipažinkime“ yra KMN projekto „Bendrakūryba“ dalis. Dėl kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų bendruomenės naudojamos gestų kalbos specifikos ir visuomenėje susiformavusių klaidingų stereotipų labai nedaug kultūrinių renginių ir programų yra prieinamos kurtiesiems, o tiesioginis bendravimas su menininkais ir kultūros operatoriais retas bei fragmentiškas.

Projekto „Bendrakūryba“ tikslas – suteikti kūrybišką erdvę susitikimams tarp menininkų ir kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų bendruomenės taip įgalinant profesionalių kūrėjų ir kurčiųjų bendruomenių narių bendradarbiavimą ir bendra-kūrybą.

Dirbtuves remia UAB IRIS. Projektą „Bendrakūryba“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kūrybinės dirbtuvės skirtos visiems miesto bendruomenės nariams. Įrankiais ir medžiagomis (priemonėmis) aprūpins organizatoriai.

Informacija

Pradžia:
2021-08-17/13:00
Pabaiga:
2021-08-19/17:00
Renginio kategorijos:
, ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/267558571402484

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar