Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

COMMON PEOPLE: Ei, Mokytojai! (rež. Yulia Vishnevets, 2020)

2021-09-01/20:30 - 22:30

€3

Kauno menininkų namų ir platformos „Kitas kinas“ inicijuojamas dokumentinių filmų peržiūrų ciklas „Common People“ sugrįžta trečiam lauko kino sezonui. Šią vasarą – trečiadienių vakarais Kauno kultūros centro terasoje (Vytauto pr. 79, Kaunas)!

Rugsėjo 1 d. 20:30 val. vyks filmo „Ei, Mokytojai!“ (rež. Yulia Vishnevets, 2020) peržiūra.

Du jauni intelektualai, Katia ir Vasia, atvyksta į mažą industrinį Rusijos miestą mokytojauti. Jie jaučia pareigą keisti vyraujančią švietimo sistemą. Tačiau ši mokykla yra uždaras konservatyvus pasaulis, kuriame paklusnumas ir disciplina tebėra didžiausios vertybės. Neilgai trukus jauni mokytojai suvokia, kad jų nauja darbo aplinka yra persmelkta nacionalizmo, seksizmo ir homofobijos. Filme perteikiami vieneri mokslo metai ir jaunų mokytojų pastangos keisti nusistovėjusius ugdymo metodus. Jie bando kalbėtis su vaikais apie feminizmą, žmogaus teises ir Rusijos politiką, bet mokyklos bendruomenė nepasiduoda ir priešinasi. Komedija virsta drama.

Dokumentika, Rusija, 2020, rusų k. su anglų ir lietuvių k. subtitrais, pritaikytais kurtiesiems ir neprigirdintiesiems, 90 min.

Po filmų peržiūrų vyks pokalbiai su įvairias filmuose atskleidžiamas temas aptarsiančiais ekspertais. Diskusijų dalyvius paskelbsime netrukus.

Bilieto kaina – 3 Eur (1,5 Eur moksleiviams, studentams, senjorams, asmenims su negalia). Bilietus galima įsigyti „Tiketa“ kasose bei interneto svetainėje. Renginio vietoje bilietų įsigyti nebus galima.

Bilietai čia.

Dokumentinių filmų peržiūrų ciklas „Common People“ (liet. k. „paprasti žmonės“) siekia pristatyti dokumentinius filmus, pasakojančius apie įvairias bendruomenes ar (sub)kultūras. Ciklą lydinčių pristatymų metu skatinama diskutuoti apie filmų turinį ir socialinę problematiką bei dokumentinio kino reiškinį apskritai.

Projektą kuruoja Karolis Žukas („Kitas Kinas“) ir Edvinas Grinkevičius (Kauno menininkų namai).

Vizualiniu projekto identitetu rūpinasi Eglė Simonavičiūtė.

Projektą finansuoja Lietuvos kino centras, organizuoja – Kauno menininkų namai. Partneriai – platforma „Kitas Kinas“, Kauno kultūros centras, Kauno kurčiųjų reabilitacijos centras.

Informacija

Data:
2021-09-01
Laikas:
20:30 - 22:30
Kaina:
€3
Renginio kategorijos:
,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/812916905934700

Vieta

KKC terasa
𝐕𝐲𝐭𝐚𝐮𝐭𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐬𝐩𝐞𝐤𝐭𝐚𝐬 𝟕𝟗
Kaunas, Lithuania
View Vieta Website

Organizatoriai

Kauno menininkų namai
Kitas Kinas
Kauno kultūros centras
Kauno kurčiųjų reabilitacijos centras
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar