Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

DeMo kalba: menininkė Beatrice Celli

2021-07-22/18:00 - 19:00

Kauno menininkų namų mainų rezidencijų programa „DeMo“ skelbia vasaros sezono renginius, kuriuose kvies susipažinti su šiais metais vizituojančiomis menininkėmis ir jų darbais. Programa nusidrieks per vasarą, pirmąjį rudens mėnesį ir baigsis spalį.

Liepos 22 d. 18 val. A. Žmuidzinavičiaus sode savo kūrybinę veiklą pristatys kviestinė „DeMo“ rezidentė-menininkė iš Prancūzijos Beatrice Celli. Paskaitoje ji pristatys projektus, su kuriais dirbo per pastaruosius metus ir papasakos apie rezidencijos metu vystomą tyrimą, susijusį su lietuvių tautosaka, ypatingą dėmesį skiriant Velnių muziejui.

Beatrice Celli (1992) yra italų menininkė, gyvenanti tarp Castelli (IT) ir Marselio (FR). Savo kūrybinėje praktikoje ji semiasi įkvėpimo gimtajame Abrucų regione, Pietų Italijoje, populiariojo folkloro ir misticizmo persmelktoje kultūroje. Žaisdama su antropologine perspektyva ji kviečia mus įsivaizduoti naujus pasaulius. Menininkė pasitelkia išgalvotą folklorą ir jungia skirtingus mitus bei tradicijas, kol galiausiai viskas sinkretinama į asmeninę mitologiją. Tai ji daro pasitelkdama įvairias priemones nuo skulptūrų ir instaliacijų iki performansų.

Menininkė baigė studijas Romos Urbino dailės akademijoje ir aukštojoje Nicos meno mokykloje „Villa Arson“. Jos darbai buvo eksponuojami Berlyno „Kleine Humboldt Galerie“, Venecijos bienalėje, vizualiųjų menų institute Šanchajuje ir Sonnenstube meno projektų erdvėje, Lugane (CH).

BŪTINA RENGINIO ŽIŪROVŲ REGISTRACIJA: https://cutt.ly/LmR20Ds

Mainų rezidencijos „DeMo“ yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

Informacija

Data:
2021-07-22
Laikas:
18:00 - 19:00
Renginio kategorijos:
,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/791574268174413

Vieta

A. Žmuidzinavičiaus muziejaus sodas
V. Putvinskio g. 64 Kaunas Lithuania

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar