Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

DeMo kalba: menininkė Marija Krstić

2021-06-28/17:00 - 18:00

Nemokama
Kauno menininkų namų mainų rezidencijų programa „DeMo“ skelbia vasaros sezono renginius, kuriuose kvies susipažinti su šiais metais vizituojančiomis menininkėmis ir jų darbais. Programa nusidrieks per vasarą, pirmąjį rudens mėnesį ir baigsis spalį.

Birželio 28 d. Roberto Antinio skulptūrų parke V. Putvinskio gatvėje savo kūrybinę veiklą, susijusią su teatru ir radiju, pristatys menininkė iš Serbijos Marija Krstić. Marija taip pat papasakos apie performansą, kurį birželio 30 d. kartu su šiuolaikinio cirko atlikėjomis parodys Kauno Vilijampolės turguje.Marija Krstić savo kūrybiniame procese naudojasi patirtimi įgyta radijo dokumentikos laidų kūrime bei lėlių teatro režisūroje. Kūrėja dirba su savo asmeninėmis dilemomis ir istorijomis, kurios vėliau virsta kūno judesio performansu ar šiuolaikinio cirko spektakliu.

Menininkė studijavo psichologiją Belgrado filosofijos fakultete. Ji baigė Dramos menų fakultetą Belgrade, Teatro ir radijo režisūros katedroje. Ji turi režisūros magistro laipsnį Teatro fakulteto (DAMU) scenos meno akademijos (AMU) Alternatyvaus ir lėlių teatro katedroje Prahoje, Čekijoje.

BŪTINA RENGINIO ŽIŪROVŲ REGISTRACIJA: https://cutt.ly/RnJOMhp
Mainų rezidencijos „DeMo“ yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

Informacija

Data:
2021-06-28
Laikas:
17:00 - 18:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
, , ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/492678041990754

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Svetainė atnaujinama
This is default text for notification bar