Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

DeMo kalba: menininkė Marija Marković

2021-06-29/17:30 - 18:30

Nemokama
Kauno menininkų namų mainų rezidencijų programa „DeMo“ skelbia vasaros sezono renginius, kuriuose kvies susipažinti su šiais metais vizituojančiomis menininkėmis ir jų darbais. Programa nusidrieks per vasarą, pirmąjį rudens mėnesį ir baigsis spalį.
Birželio 29 d., Roberto Antinio skulptūrų parke V. Putvinskio gatvėje savo kūrybinę veiklą pristatys antroji „DeMo“ rezidentė-menininkė iš Serbijos Marija Marković. Marija taip pat papasakos apie instaliaciją, kurią birželio 29-30 dienomis galėsite išvysti Kauno BLC verslo centro vestibiulyje.
Marija Marković savo kūrybinėje veikloje naudojasi įvairiausiomis priemonėmis – nuo grafikos ir video darbų iki meninių instaliacijų. Juose menininkė dažnai nagrinėja, kaip žmones veikia jų pačių sukurtos normos ir aplinka.
Marija Marković yra tarpdisciplininė menininkė, „Fragment Inc.“ įmonės bendraautorė ir meno vadovė, taip pat neformalios ne pelno siekiančios organizacijos „Zeleni talas“ įkūrėja ir aktyvistė.
Paskaitoje ji pristatys projektus, su kuriais dirbo pastaruosius 5 metus:
Instaliaciją „Kilimas“ susijusią su nematomu moterų darbu; video darbų seriją „Dokolica“, kurioje analizuojamas darbo ir „ne darbo“ santykis pertvarkytoje šiuolaikinės Serbijos socialinėje ir ekonominėje sistemoje ir instaliaciją „Kvėpavimo vadovas“, kurio segmentus galėsite pamatyti BLC centre.
BŪTINA RENGINIO ŽIŪROVŲ REGISTRACIJA: https://cutt.ly/unL8n6k
Mainų rezidencijos „DeMo“ yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis

Informacija

Data:
2021-06-29
Laikas:
17:30 - 18:30
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
, ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/339730860856306

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Svetainė atnaujinama
This is default text for notification bar