Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Demo rezidencijos: atvykimas iš kitur

2020-02-24/18:00 - 20:00

Nemokama
Kauno menininkų namuose startuoja nauja kuruojamų rezidencijų programa „DeMo“ (Dekoduojant modernybę/Decoding Modernity). Pirmoji šios programos rezidentė menininkė Niamh Seana Meehan (Š. Airija) vasario 24 d. 18 val. pristatys interaktyvų performansą/skaitymus „Atvykimas iš kitur“.

Niamh Seana Meehan: „Tekstai bus tiesioginių patirčių, nerišlių minčių, eskizų fragmentų ir pokalbių su žmonėmis, su kuriais susidursiu pakeliui, derinys. Būdama reziduojančia menininke, naudosiuosi savo laiko galimybėms kalbėtis su Kaune gyvenančiais ir dirbančiais asmenimis. Kadangi „Brexit“ jau įgyvendintas nuo 2020 m. sausio 31 d., penktadienio, tekstuose bus atsižvelgta į asmens, keliaujančio iš Šiaurės Airijos į Lietuvą, poziciją. Mes gyvename „neužtikrintumo“ laikais ir būtent „neužtikrintumo“ tema atsispindi tiek mano tyrime, tiek ir praktikoje.“

Kauno menininkų namai, bendradarbiaudami kartu su Šiuolaikinio meno centru „Derry ~ Londonderry (CCA)“ ir Lietuvos kultūros institutu Londone pradeda įgyvendinti menininkų mainų rezidencijos progamą „DeMo“ (Decoding Modernity/Dekoduojant modernybę). Programos tikslas – ne tik sudaryti sąlygas pradedantiesiems menininkams dalyvauti meno rezidencijose, skatinti šalių, institucijų bei menininkų abipusį dialogą ir mainus, bet ir tirti skirtingų modernybių sąryšius įvairiomis sąlygomis, analizuoti modernybės vystymosi procesus bei eigą skirtinguose socialiniuose, kultūriniuose kontekstuose.

Rezidencijų programos „DeMo“ partneriai: Šiuolaikinio meno centras Derry ~ Londonderry (CCA) (Š. Airija), Lietuvos kultūros institutas, Rezidencijų programa „thankyouforcoming“ Nicoje (Prancūzija), Kultūros centras LAB Novi Sade (Serbija) ir Kaunas 2022: „Modernizmas ateičiai“.

Informacija

Data:
2020-02-24
Laikas:
18:00 - 20:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
, , ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/485882472348638/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar