Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Dis @Kultūros infocentras | Palanga street radio live

2019-11-25/19:00 - 22:00

Kultūros infocentras 48-uosius KMN metus pradeda siekiu tyrinėti šiuolaikinių medijų išraiškas ir nuo šiol lankytojus periodiškai kvies atverti gerai meno pasaulyje atpažįstamą DIS.ART enciklopediją, patyrinėti jos videoteką, išgirsti renginius lydinčius pranešimus.

Lapkričio 25 d. 19 val. KMN Kultūros infocentre įvyks DIS.ART platformos sutiktuvės ir pirmoji peržiūra „Genre-Nonconforming: The DIS Edutainment Network“. Taip pat renginio metu dėstytojas, skaitmeninės kultūros tyrėjas ir praktikas Gytis Dovydaitis trumpu, tačiau iliustratyviu pranešimu pristatys platformą ir post-interneto fenomeną.

Prie renginio prisijungs ir bendruomenės radijo stotis „Palanga Street Radio“. Kolektyvinė iniciatyva, sujungianti muziką, vizualiuosius menus ir socialines, bendruomenines idėjas, pristatys muzikinę vakaro programą radijo transliacijos formatu, sukurtą specialiai Kauno menininkų namų gimtadieniui bei DIS.ART platformos sutiktuvėms. Gyvos radijo transliacijos turinį kuruos Mavros Skylos, Princes bei linze_911. Dėmėsio! Atgims FM radijo ryšys! Kviečiame visus renginio dalyvius atsinešti radijo imtuvą, atsinešusiųjų laukia prizai ir siurprizai.

DIS.ART yra radikali, post-interneto vaizdo įrašų transliavimo platforma, kurianti ir publikuojanti menininkų bei mąstytojų originalias serijas ir dokumentiką apie mums svarbius dalykus: pinigų ateitį ir nelygybę, „liberalus“ vs „demokratus“, masinį verslumą Kinijoje, pilietybę ir post-pilietybę, žiniasklaidos teorijas interneto trolių amžiuje, maisto tvarumo ateitį pasaulyje, etiką ir dirbtinį intelektą, seksualumo, rasės ir aplinkosaugos sankirtas ir kt. Tai tik keletas iš kanale transliuojamų temų.

„Kam reikalingos smegenys, kai turime nykščius, kurie gali type’inti ir swipe’inti per ekranus, ieškodami žinių online informacijos jūroje, pernelyg neaprėpiamoje žmogaus protui suprasti?“, – klausia mūsų DIS.ART kūrėjai.

Tad tebūnie pirmadieniai šventiški! DIS.ART and chill.

https://dis.art/

DIS pristatymas yra dalis Kauno menininkų namų 48-ojo gimtadienio savaitės renginių.

Informacija

Data:
2019-11-25
Laikas:
19:00 - 22:00
Renginio kategorija:
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/701743266899462/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama
This is default text for notification bar