Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Fantazariumas | gatvės žaidimas

2021-07-10/12:00 - 18:00

Didelio susidomėjimo sulaukęs interaktyvus V. Putvinskio gatvės žaidimas „Fantazariumas“ sugrįžta! Vasarišką šeštadienį kviečiame ne tik paklaidžioti po esamą bei susiplanuoti būsimą V. Putvinskio gatvę, bet ir pasidalinti savo istorijomis ar gandais, susijusiais su šia įspūdinga gatve.

Ž A I D I M O E T A P A I

<<< Pasivaikčiojimas po V. Putvinskio gatvę ieškant atsakymų į užduotis >>>

Šis žaidimo etapas trunka nuo vienos iki kelių valandų, priklausomai nuo jūsų pačių smalsumo ir įsitraukimo. Žaidimą galima pradėti bet kuriuo metu nuo 12 val., užsiregistravus prie Kauno menininkų namų (V. Putvinskio g. 56) įsikūrusiame žaidimo infopunkte, kur gausite užduočių korteles bei žaidimo taisykles. Norėdami dalyvauti kitame etape, pirmąjį turite pabaigti iki 17 val. Žaidime gali dalyvauti ir angliakalbiai žaidėjai.

<<< Stalo žaidimas urbanistinei vaizduotei pamankštinti >>>

Į šį etapą pateksite tik pabaigę pirmąjį ir pateikę savo atsakymus žaidimo infopunkte. Žaidimo trukmė priklausys, kiek taškų surinkote ieškodami atsakymų V. Putvinskio gatvėje.

<<< Istorijų apie V. Putvinskio gatvę rinkimas >>>

Žaidimo metu labai lauksime visų, V. Putvinskio gatvėje gyvenančių, gyvenusių, dirbusių ar šventusių, pasidalinti savo istorijomis. Mums įdomu viskas: gyvi prisiminimai, nugirstos istorijos, skaitytos biografijos ir net gandai! Jūsų istorijų lauksime stende, esančiame prie žaidimo infopunkto.

Šįmet švenčiame savo 50-ąjį gimtadienį, kurį pasitiksime įvairiais renginiais bei iniciatyvomis, tarp kurių – V. Putvinskio gatvės istorijų ir miesto bohemos archyvu.

*Žaidimo metu prašome laikytis saugaus 2 m. atstumo. Jei tai neįmanoma – privaloma dėvėti kaukes.

Informacija

Data:
2021-07-10
Laikas:
12:00 - 18:00
Renginio kategorijos:
,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/191145389613865

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar