Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Go magic ‘Cuz the sh*t is a gift“/Žaidimo filosofijos dirbtuvės

2020-07-21/17:00 - 20:00

Nemokama
„Go Magic ‘cuz The Sh*t is A GIFT“ // žaidimo filosofijos dirbtuvės su Marija Baranauskaite 3 valandos juoko, malonumo ir chaoso leidžiant sau būti SOOO baaad.

Liepos 21 d. Kauno menininkų namuose įvyks vienos dienos trukmės kūrybinės dirbtuvės, paremtos teatro, klounados ir improvizacijos principais. Klounados pasaulyje būti bėdoje – dovana. Mokysimės būti pralaimėtojais, bandydami suprasti kaip mėgautis klaidomis ir kodėl, atverdami savo žmogiškąjį trapumą, galime tapti laisvais tiek scenoje, tiek gyvenime, o žiūrovui padovanoti gražiausią savęs dalį.

. . .
Per tris valandas dalyviai susipažins su žaidimo filosofijos principais bei ieškos atsakymų į klausimus: kodėl bėda yra dovana, kaip mėgautis buvimu, ir kuo skiriasi buvimas nuobodžiu „vaistininku“ nuo buvimo patraukliu ir žaismingu artistu?

Dirbtuvės skirtos visiems – tiek profesionaliems kūrėjams ir atlikėjams, jais siekiantiems ir nesiekiantiems tapti, tiek tiems, kurie tiesiog nori atrasti savo laisvę būti netobulais.

. . .

Kūrybines dirbtuves ves šiuolaikinio cirko artistė Marija Baranauskaitė, baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, o vėliau persikėlusi žinias gilinti svetur: tarptautinėje teatro mokykloje LASSAAD’ Briuselyje bei prestižinėje klounados ir teatro mokykloje Philippe Gaulier Paryžiuje. Po darbo ir pasirodymų su režisieriais bei kūrėjais iš viso pasaulio, 2018 metais Marija nusprendė atrasti savo pačios asmeninį kūrybinį kelią ir šiuo metu menininkė intensyviai nagrinėja žmogaus ir sofos santykius solo darbe „The Sofa Project“.

. . .
Laikas: 2020 m. liepos 21 d., 17-20 val.
Vieta: V. Putvinskio g. 56, Kaunas (Kauno menininkų namai)

Dirbtuvių kaina: 15 Eur
Registracija
. . .
Kilus klausimams apie magiškąsias dirbtuves, teiraukitės: performingforsofas@gmail.com

. . .
„Go Magic ‘cuz The Sh*t is A GIFT“ // žaidimo filosofijos dirbtuvės su Marija Baranauskaite yra Kauno menininkų namų vasaros terasos atvirosios programos dalis.

Informacija

Data:
2020-07-21
Laikas:
17:00 - 20:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorija:
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/748740199278594/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar