Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Įrėminta žodžiais / dirbtuvės-performansas

2020-08-26/16:00 - 19:30

Kauno menininkų namai pristato Dovydo Laurinaičio dirbtuves–performansą, kuris yra dalis performanso–tyrimo „Tavo skausmas dūzgia mano slanksteliuose“.

Šiose dirbtuvėse–performanse, įkvėptame ir kilusiame iš 2018 m. performanso „Rašytojas apsivalo“, naudosime save kaip medžiagą ir kalbą kaip rėmą, kuriame veiks mūsų individualūs ir kolektyviniai šešėliai.

Per ciklą dialogų su savimi, vienas su kitu, erdve ir laiku mes seksime kalbą savo kūnuose. Naudodami tekstą, kalbą, judesį ir ritualą, gryninsime žodžius į save kaip radikalų savęs ir kito priėmimo aktą.

Taip pat nagrinėsime kalbos galią ir tai, kaip kūrybinis veiksmas gali būti panaudotas kaip transformacijos katalizatorius.

Kadangi šios dirbtuvės–performansas skatins atvirumą ir pažeidžiamumą su savimi ir kitais, raginame registruotis tuos, kurie yra atviri asmeniškam savęs ir kito tyrinėjimui. Nereikalinga jokia išankstinė rašymo, judesio ar kita patirtis, tik noras pabandyti.

Dirbtuvių–performanso instrukcijos bus pateikiamos anglų kalba, tačiau jūs galite dalyvauti bet kuria jums patogia kalba.

Renginio dalyvių skaičius yra ribojamas dėl jūsų saugumo, todėl registracija į renginį

yra privaloma. Vietas rezervuoti paspaudus ant „Reserve a Space“ mygtuko po renginio nuotrauka.

Informacija

Data:
2020-08-26
Laikas:
16:00 - 19:30
Renginio kategorijos:
, ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/641234413265461/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius