Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kalėdinis žiburėlis su filmu „Dial code Santa Claus“ (1989)

2019-12-18/19:00 - 22:00

€3
Kauno menininkų namai ir edukacinė platforma „Kitas Kinas” švenčia dvejų metų draugystę ir tęsia šventinių žiburėlių su kinu tradiciją. Šįkart – dar viena istorija apie Kalėdų Senelį žudiką – „Dial Code Santa Claus“ (rež. René Manzor, 1989 m.). Kalėdinis žiburėlis įvyks Kauno menininkų namuose gruodžio 18 d. 19 val.Ar kada nors pagalvojote, kas gautųsi, jei sujungtume filmus „Rembo“ ir „Vienas namuose“? Tomas yra tipinis 1980-ųjų vaikas: jis mėgsta Rembo, kompiuterius, vaidmenų žaidimus ir savo šunį. Kai mama su kolegomis biure švenčia Kūčias, Tomas ir jo senelis laiką leidžia vieni namuose ir tai puikus metas suirzusiam, iškrypusiam, kraujo ištroškusiam Kalėdų Seneliui pro kaminą įsmukti į namus. Tačiau įsibrovėlis netrukus įsitikins, kad nėra nieko aršesnio nei dešimtmetis su visu savo žaislų arsenalu!
Iki šiol prieinamas tik prastuose VHS įrašuose ir tapęs hitu 2018-ųjų „Fantastic” festivalyje, „Dial Code Santa Claus“ yra didžiulis atradimas. Sukurtas likus metams iki „Vienas namuose“ pasirodymo (kas kelia daug įtarimų, nes siužetas beveik identiškas) yra žymiai labiau stilizuotas ir kruvinesnis.
Rež. René Manzor
Veiksmo, siaubo, trileris, Prancūzija, 1989, prancūzų k., angliški subtitrai, 87 min., N-13Bilieto kaina – 3 Eur (2 Eur moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems). Bilietus galima įsigyti renginio vietoje ir „Tiketa“ kasose bei interneto svetainėje.Kauno menininkų namai ir platforma „Kitas Kinas“ sėkmingai bendradarbiauja jau dvejus metus. 2018 m. buvo vykdomos reguliarios subžanrinio kino peržiūros, o 2019 m. inicijuotas dokumentinių filmų peržiūrų ciklas „Common People“ (liet. k. „paprasti žmonės“).

„Kitas Kinas“ – tai edukacinė platforma, pristatanti ir apžvelgianti plačiai auditorijai menkai pažįstamus filmus, su jais susijusias asmenybes ir istorijas. Platformos tikslas – iš užmaršties prikelti nepelnytai apleistus filmus ir apžvelgti įdomesnes šiuolaikinio, nepriklausomo kino apraiškas, skatinti žmonių domėjimąsi alternatyvia kino istorija, lavinti ne tik gerą, bet ir blogą skonį.

Informacija

Data:
2019-12-18
Laikas:
19:00 - 22:00
Kaina:
€3
Renginio kategorija:
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/753981471744588/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar