Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Mondo Bizarro Film Fest 2020

2020-09-02/20:00 - 2020-09-04/23:00

12EUR
Mondo Bizarro – tai kultiniam, siaubo ir fantastiniam kinui dedikuotas renginys, suteiksiantis erdvę absurdiškiems, provokuojantiems, vaizduotę kaitinantiems ir į užmarštį patekusiems filmams. Remdamasis iš pogrindinių fanų kultūrų iškilusiais kultinio kino principais renginys kvies žiūrovus skaityti tarp eilučių ir domėtis alternatyvia kino istorija, į paviršių kels nepripažintą ar neįprastą kiną, stums priimtinos kultūros ribas ir skatins ne stengtis atleisti filmams dėl jų klaidų, bet tas klaidas pamilti.
Mondo Bizarro Kauno menininkų namuose svečiuosis tris vakarus (rugsėjo 2 d.–4 d.) ir pristatys keturis programos filmus.

Programa

Bilietai

Siekdami, kad renginys būtų kuo labiau prieinamas, suteikiame galimybę pasirinkti bilieto kainą pagal savo išgales (nuo 0 iki 6 Eur vieno filmo peržiūrai, nuo 0 iki 12 Eur dviejų filmų peržiūrai). Neprašysime jokių įrodymų ar dokumentų, tiesiog prašome būti sąžiningiems. Turėkite omenyje, kad penktadienį rodysime du filmus. Galite mokėti ir už vieną filmą, tačiau visai patirčiai rekomenduojame žiūrėti abu. Pirkite renginio vietoje arba čia: https://rb.gy/p9kksh

 


Organizatorius: „Kitas Kinas”

Draugai: Empty Brain Resort, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga, SODAS 2123, American Genre Film Archive, RAMON Studios Wakaliwood, Calum Waddell, Naomi Holwill, Kauno menininkų namai / Kaunas Artists’ House, Ore.lt

Iliustracija: Eglė Simonavičiūtė

Renginio rėmėjai: žiūrovai
Filmai bus rodomi originalo kalba su angliškais subtitrais.
Renginio dalyvių skaičius yra ribojamas dėl jūsų saugumo, todėl registracija į renginį yra privaloma. Vietas rezervuoti paspaudus ant „Reserve a Space (ar Spot)“ mygtuko po renginio nuotrauka.
https://www.facebook.com/events/295672788403946

Informacija

Pradžia:
2020-09-02/20:00
Pabaiga:
2020-09-04/23:00
Kaina:
12EUR
Renginio kategorijos:
,

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kitas Kinas
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar