Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Nemigos salonas | Bendruomeniškumas

2020-11-26/19:00 - 20:30

Nemokama

Paskutiniame Kauno menininkų namų skaityklos ciklo „Nemigos salonas“ renginyje lapkričio 26 d. 19 val. kalbėsime apie bendruomeniškumą.

Diskutuosime apie mažesnių bendruomenių formavimosi ir steigimosi ypatumus bei reikšmę karantino laikotarpiu. Saros Ahmed ir Anne-Marie Fortier įžanginis tekstas „Permąstyti bendruomenes“ (2003)* taps pokalbio atspirties tašku, padėsiančiu nepasiklysti plačiame bendruomenės apibrėžimų lauke.

Kaip mes apibrėžiame bendruomenes? Kokio bendrumo jausmo vedini mes jas kuriame? Kaip karantino laikotarpiu veikia bendruomenės? Kokią pagalbą ir paramą gali pasiūlyti bendruomenių nariai vieni kitiems?

Apie bendruomeniškumo subtilybes kalbėsimės su viena iš tiklalaidės „Nara“ autorių Martyna Šulskute ir visuomenininke Vika Matuzaite.
Martyna yra dokumentinių garso pasakojimų prodiuserė ir redaktorė, taip pat fotografė. Ji yra baigusi socialinės antropologijos magistrantūros studijas VDU universitete.
Vika Matuzaitė ‒ visuomenininkė, praktikė, naviguojanti kūrybines ir edukacines erdves, daugiausia dirbanti su socialinėmis temomis (žmogaus teisės, socialinis teisingumas, aktyvizmas).

Renginys yra Kauno menininkų namų projekto „Rezidencinio formato laboratorijų parengimas, įgyvendinimas ir sklaida“ dalis ir yra finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Informacija

Data:
2020-11-26
Laikas:
19:00 - 20:30
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/302258287555178/

Vieta

Virtualus renginys

Organizatorius

Svetainė atnaujinama
This is default text for notification bar