Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Nepatogus kinas

2019-10-11/19:00 - 21:30

Nemokama
Spalio 11 d. 19 val. Kauno menininkų namuose įvyks festivalio „Nepatogus kinas“ atidarymas Kaune. Festivalį atidarys dokumentinis filmas „Dabar kažkas kitaip“ (rež. Menna Laura Meijer, 2018 m, Nyderlandai).„Kiekvieną savaitę užsidaro dešimt bažnyčių“, – liūdnai konstatuoja vienas filmo personažų. Pasaulis keičiasi, bet žmonės, kuriems reikia patarimo, užuojautos ar terapijos, niekur nedingo, priešingai – informaciniame triukšme atrasti tai, kas iš tiesų pagelbėtų, darosi vis sunkiau.
Šiame filme žmonės ieško to kažko, kas padėtų susitvarkyti su mažais ir dideliais iššūkiais. Vieni glosto kiaules, kiti išsipasakoja nepažįstamiesiems, treti klausosi raminančio vlogerių šnabždėjimo. Ir taip kažkas po truputį keičiasi.Filmas bus rodomas olandų kalba su lietuvių ir anglų kalbos subtitrais. Trukmė – 105 min.

Po filmo seanso žiūrovai kviečiami į grupinę juoko terapiją.
Bilietus galima įsigyti prieš renginį Kauno menininkų namuose. Kiekvienas žiūrovas pats nusprendžia, kokią paramą norėtų skirti už filmą.

Taip pat fiksuotos kainos (3,40 Eur) bilietus į bet kurį kino seansą visoje Lietuvoje galima įsigyti internetu. Bilietus platina „Tiketa“.

Savo programą Kaune „Nepatogus kinas“ šiais metais pradeda Kauno menininkų namuose, kur įvyks ne tik festivalio atidarymas – visas savaitgalis (spalio 12-13 d.) bus skirtas išskirtinei vokiečių režisieriaus Haruno Farockio retrospektyvai.

„Nepatogus kinas“ – nuo 2007 m. kasmet vykstantis tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis, unikalus savo programa ir formatu. Tai socialinis ir kultūrinis projektas, kuriame gali dalyvauti kiekvienas.

Visa festivalio programa – nepatoguskinas.lt

„Nepatogus kinas” kviečia pokalbiui apie tai, kas iš tiesų yra svarbu. Šių metų festivalio tema – SIENOS. Kodėl skirstome žmones į savus ir svetimus, kaip statome sienas tarp tautybių, lyčių, socialinių sluoksnių, žmonių ar skirtingų gyvybės formų?

Tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis šiemet jau 13-ąjį kartą pasiūlys daugybę nepatogaus kino ir renginių. Spalio 11-20 d. festivalis keliauja į Kauną. Čia bus pristatyta plati vokiečių menininko Haruno Farockio retrospektyva ir per 50 kitų svarbiausiuose tarptautiniuose festivaliuose dalyvavusių ir Lietuvos bei pasaulio aktualijas tiriančių filmų. Juos lydės diskusijos, susitikimai su filmų kūrėjais, specialūs renginiai.

Informacija

Data:
2019-10-11
Laikas:
19:00 - 21:30
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorija:
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/3088656571150782/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama
This is default text for notification bar