Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Pakeliui su vasara“ | Studijoje – A. Filinaitė

2020-07-30/16:00 - 18:00

Nemokama
Kultūros radijo LRT KLASIKA nauja laida „Pakeliui su vasara“ kas antrą savaitę transliuojama tiesiogiai iš Kauno menininkų namų. Liepos 30 d. nuo 16 val. iki 18 val. KMN vasaros terasoje įsikurs laidos studija, kurią galės aplankyti visi norintieji. Laidą ves Kotryna Lingienė.

„Pakeliui su vasara“ sudaryta iš dviejų dalių – pirmoje laidos valandoje skamba reportažai iš „skambančių“ Lietuvos vietų ir kūrėjų studijų, antroje dalyje – pokalbis su studijoje viešinčiu pašnekovu. Laidą papildys ir „Kaunas 2022“ rubrika.

Laidoje apie Kauno narystę UNESCO dizaino miestų tinkle pasakos „Kaunas 2022“ programos „Dizainas laimei“ kuratorė Jūratė Tutlytė. Išgirsime, kaip bibliotekoje dera knygos, plokštelės ir sutartinės. Fortepijono maratoną L. van Beethovenui pasitiksime su jame dalyvausiančiu Motiejumi Bazaru. Valandoje „Be kaukių“ Andrijana Filinaitė išduos, kaip suderina paveldosaugą, dainavimą, kovos menus ir darbą muziejuje.

Tiesioginę LRT KLASIKA laidos „Pakeliui su vasara“ transliaciją bus galima stebėti gyvai, atvykus į KMN Vasaros lauko terasą, taip pat KMN „Facebook” paskyroje ir portale LRT.lt.

Informacija

Data:
2020-07-30
Laikas:
16:00 - 18:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/3264023163663498/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar