Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Pakeliui su vasara“ – Tiesiogiai iš Kauno menininkų namų

2020-06-19/16:00 - 18:00

Nemokama
Kultūros radijo LRT KLASIKA nauja laida „Pakeliui su vasara“ kas antrą savaitę bus transliuojama iš Kauno menininkų namų. Jau šį penktadienį, birželio 19 d., nuo 16 val. iki 18 val. KMN vasaros terasoje įsikurs laidos studija, kurią galės aplankyti visi norintieji. Laidą ves Kotryna Lingienė.
„Pakeliui su vasara“ sudaryta iš dviejų dalių – pirmoje laidos valandoje skamba reportažai iš skambančių Lietuvos vietų ir kūrėjų studijų, antroje dalyje – pokalbis su studijoje viešinčiu pašnekovu. Laidą papildys ir „Kaunas 2022“ rubrika.
 
Kaunas pilnas skambančių vietų – pirmoji laidos garsinė ekskursija vyks po Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrių. Pirmojoje „Pakeliui su vasara“ laidoje iš Kauno Kotryna taip pat vers šiuo metu galerijoje „Meno parkas“ savo tapybą eksponuojančios Elenos Balsiukaitės studijos duris ir domėsis, kaip Kauno rajono bendruomenės švenčia Kaimynų vasarą.
 
Antrojoje laidos valandoje – rubrikoje „Be kaukių“, studijoje viešės ką tik romaną „Panelės iš Laisvės alėjos“ išleidusi Ina Pukelytė. Teatrologė pasakos, kokios muzikos klausosi ir kurias Kauno vietas labiausiai mėgsta.
 
Tiesioginę LRT KLASIKA laidos „Pakeliui su vasara“ transliaciją bus galima stebėti gyvai, atvykus į KMN Lauko vasaros terasą, taip pat KMN „Facebook” paskyroje ir portale LRT.lt.

Informacija

Data:
2020-06-19
Laikas:
16:00 - 18:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/255744068992967/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar