Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Prisilietimas, bendruomenė ir karantinas

2021-01-28/18:30 - 20:30

Nemokama

Finalinis Rezidencinio formato laboratorijų pristatymas

Prisilietimas, bendruomenė ir artumas karantino metu. Ar galimas kokybiškas santykis? 2020 m. Kauno menininkų namų rezidencijų programoje tyrinėjo trys menininkės, kurių praktikas jungia judesys: Indrė Puišytė-Šidlauskienė, Vilma Pitrinaitė ir Marija Nemčenko. Spręsti šią nelengvą užduotį joms padėjo ekspertai, atstovaujantys bendruomenėms, ir Performatyvaus dizaino asociacija.

Sausio 28 d. kviečiame į finalinį projekto renginį, kuriame projekto dalyvės ir ekspertai interaktyviai pristatys projekto rezultatus, iššūkius ir gerąsias praktikas bei diskusijoje atsakys į klausimą – ar karantino metu galimas artimas ir kokybiškas darbas, įtraukiantis sunkiau pasiekiamas bendruomenes.

Renginyje bus pristatytas trijose rezidencinio formato laboratorijose vykęs bendradarbiavimas su bendruomenėmis, analizuotas ir vizualizuotas Performatyvaus dizaino asociacijos komandos. Pristatymo metu žiūrovai bus pakviesti į interaktyviąją trimatę erdvę, kurioje galės susipažinti su vykusių procesų rekonstrukcija, menininkių ir jų auditorijų požiūrio taškais, praktikomis ir atradimais. Po pristatymo vyks gyva diskusija su trimis projekte dalyvavusiomis kūrėjomis ir tikslinių auditorijų, dalyvavusių projekte, atstovais. Diskusiją moderuos Performatyvaus dizaino asociacijos įkūrėja Dovilė Gaižauskinė.

Renginyje dalyvaus:

Šokėja ir choreografė Indrė Puišytė-Šidlauskienė
Šokėja ir choreografė Vilma Pitrinaitė
Tarpdisciplininio meno kūrėja Marija Nemčenko
Aklųjų ir silpnaregių bendruomenės narys Simonas Kriaučiūnas
Šilainiai project įkūrėja ir bendruomenės organizatorė Evelina Šimkutė
Vilniaus atviro jaunimo centro Mes darbuotoja Mantė Surgautaitė
Performatyvaus dizaino asociacijos įkūrėja ir projektų vadovė Dovilė Gaižauskienė

Renginys yra Kauno menininkų namų projekto „Rezidencinio formato laboratorijų parengimas, įgyvendinimas ir sklaida“ dalis ir yra finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

 

Informacija

Data:
2021-01-28
Laikas:
18:30 - 20:30
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
, , , , ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/417247019689239/

Vieta

Virtualus renginys

Organizatorius

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar