Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Projekto „Bendrakūryba“ baigiamųjų kūrinių paroda

2022-12-16/10:00 - 2023-01-05/18:00

Nuo gruodžio 16 d. kviečiame aplankyti projekto „Bendrakūryba“ baigiamųjų kūrinių parodą. Parodos lankytojai turės galimybę pirštų galiukais patirti šiuolaikinės kūrybos materialumą ir pabandyti atrasti ryšį tarp kūniško aplinkos patyrimo ir skirtingų jo interpretacijų.
„Bendrakūrybos“ metu kartu su aklųjų ir spilpnaregių bendruomėnes nariais ir autorėmis/iais Ana Lipps bei Ieva Bertašiūte Grosbaha buvo vykdomi kūrybiniai projektai, jungiantys autorių meninio materijos tyrinėjimo ir darbo su bendruomenėmis principus. Per pokalbius, abipusį pažinimą ir jusles įtraukiantį meninį eksperimentavimą buvo įgyvendinti du labai skirtingi procesai ir juos reprezentuojantys kūriniai, kuriuos kviečiame patirti.
Ievos Bertašiūtės Grosbaha ir bendruomenės narių bendrakūryba išsikristalizavo į pojūčių instaliaciją, kurioje lytėjimo pagalba galima pajusti skirtingus objektus ir jų visumą. Techniškai instaliacija aprėpia įvairių stadijų molį – skystą, sausą, degtą ir nedegtą, taip pat objektus iš jo. Tai įtraukianti/interaktyvi, kviečianti čiupinėti, liesti, pajusti, instaliacija.
Parodoje taip pat galėsite pamatyti interaktyvią instaliaciją, sukurtą Simono Kriaučiūno, Virginijaus Jučiaus, Lauros Stadalninkienės ir Anos Lipps. Instaliacijos idėja – pajusti Kauną kitaip. Su dalyviais atrinktos medžiagos ir garsai praveda lankytoją per Kauno skirtingus laikotarpius, sujungiant prisilietimą ir garsą netikėtu būdu.
Paroda veiks iki sausio 5 d.
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Informacija

Pradžia:
2022-12-16/10:00
Pabaiga:
5 sausio/18:00
Renginio kategorija:

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,
+ Google žemėlapis

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar