Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Pure data programavimo pradžiamokslis

2020-03-07/11:00 - 15:00

Nemokama
MATTERS | “Pure Data” programavimo pradžiamokslis

Pure Data yra atviro kodo vizualaus programavimo kalba, naudojama kūrybiniuose muzikos ir vizualiųjų darbų procesuose. Ji naudojama kurti (interaktyvų) garsą, plačiai taikoma interaktyviuose ir audiovizualiuosiuose menuose, robotikos projektuose, o kartais net kuriant kompiuterinius žaidimus.

Kviečiame visas/-us, norinčias/-ius žengti pirmuosiuos žingsnius vizualinio programavimo srity, ryžtis šešių kassavaitinių užsiėmimų, prasidėsiančių kovo 7 d. ir pasibaigsiančių balandžio 18 d., iššūkiui.

Kiekvieno užsiėmimo metu bus atliekamos praktinės užduotys, taigi per pusantro mėnesio dalyvės/-iai susipažins su programavimo kalbos galimybėmis, tokiomis kaip: garso signalų, grafinių elementų kūrimu ir manipuliavimu, sensorių naudojimu, jungčių su programine ir technine įranga kūrimu. Įsisavinus pagrindus bus skiriamo laiko plėtoti ir nagrinėti dalyvių pasirinktus projektus ir sąsajas.

Būtina sąlyga norinčioms/-iems dalyvauti yra 1) užsiregistruoti, ir 2) turėti asmeninį kompiuterį. Į dirbtuves pakviestos/-i dalyvės/-iai bus prašomos/-i įsipareigoti dalyvauti bent penkiose iš šešių dirbtuvių. Registracija vykdoma el.paštu matters@kaunas2022.eu iki kovo 5 d. imtinai, dalyvių skaičius ribotas.

Pusantro mėnesio truksiančioms tęstinėms dirbtuvėms vadovaus garso ir vaizdo menininkas Vygintas Orlovas. 2019 m. gruodžio mėnesį Vilniaus dailės akademijoje jis apgynė daktaro disertaciją, pristatydamas savo meninį tyrimą parodoje “xqvhawhhef”. Menininko tyrimų akiratyje yra komunikacija, trikdžiai, sąsajos tarp garso ir vaizdo, juos stebinčios akies ir girdinčios ausies bei percepcijos procesai. Pure Data Vygintas Orlovas pasitelkia įvairiose kūrybinių procesų pakopose, daugiau apie menininko projektus ir prieigas rasite čia

Dalyvavimas dirbtuvėse nemokamas. Daugiau informacijos teiraukitės nurodytuoju el.pašto adresu.

Šios dirbtuvės yra industrinės kultūros platformos MATTERS dalis. Programos partneris: Kaunas 2022

Informacija

Data:
2020-03-07
Laikas:
11:00 - 15:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/670271640402940/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar