Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Putvinskio gatvės diena 2021 | Fantazariumas

2021-05-22/12:00 - 18:00

Nebepatiriate nuostabos pavasariui besimainant su ledo krušos reveransais? Gavę kūrybinę užduotį stiklinėmis akimis stebite baltą lapą skystųjų kristalų ekrane ir ištrinate kiekvieną žodį vos parašę? Nebedžiugina kasdieniai pasivaikščiojimai iki parduotuvės ar atsargus lankas aplink įsišėlstančias lauko kavines? Vaizduotės atsargos eksponentiškai artėja prie kritinės ribos?

Nepergyvenkite – jūs ne vieni. Tyrimai rodo, kad užsitęsusi pandemija / karantinas / vakcinacija neigiamai veikia žmonių vaizduotę ir kūrybiškumą.

Tačiau mes turime išeitį – siūlome jūsų vaizduotei kelialapį į Putvinskio gatvės fantazariumą.

Kas tai?

Tai vienos dienos interaktyvusis gatvės žaidimas – kelionė laiku tarp įspūdingų Putvinskio gatvės praeities istorijų tarpsnių, ambicingo dabarties tapsmo ir spalvingų ateities scenarijų pranašysčių.

Pasinaudokite proga prieš pat prasidedant kalendorinei vasarai pačiuožinėti ant ledo belaukiant funikulieriaus, vienai dienai aplankyti Vatikano ambasadą ir… galbūt sužinoti, kas V. Putvinskio gatvės laukia dar po 50 metų.

Žaidimo eiga

Putvinskio gatvės Fantazariumo žaidimas vyks gegužės 22 d. 12-18 val. Žaidime gali dalyvauti visi norintys pamankštinti savo vaizduotę nuo 0 iki 99 m. amžiaus.

Žaidimą pradėti galima bet kuriuo metu, bet visos užduotys turi būti pabaigtos iki 18 val. Žaidime dalyvauja tik registruoti dalyviai: užsiregistruoti galima gegužės 22 d. Kauno menininkų namuose, kur dalyviai taip pat bus supažindinti su žaidimo taisyklėmis ir gaus užduočių korteles.

Užduotys apie V. Putvinskio gatvės istoriją, asmenybes, architektūrą ir įdomybes išsislapstys po visą gatvę, o jas įvykdžiusių dalyvių laukia prizai.

*V. Putvinskio gatvės dienos renginiuose kviečiame dalyvauti žaidėjus, neturinčius viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių. Žaidimo metu prašome laikytis bendrųjų COVID-19 viruso platinimo prevencijos nurodymų.

Renginio organizatorius – Kauno menininkų namai

Globėjas – Kauno miesto savivaldybė

Partneris – Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus

Informaciniai partneriai: „Kaunas pilnas kultūros” ir „Kauno diena”.

***

Penktus metus iš eilės Kauno menininkų namų kartu su partneriais ir kaimynais organizuojama Putvinskio gatvės diena kviečia kartu pažinti bei kurti spalvingas gatvės istorijas. Šventės programa V. Putvinskio gatvę kasmet užpildo kultūros ir edukacinėmis veiklomis, netikėtomis bendruomenės iniciatyvomis ir naujomis pažintimis su kaimynais, o miestiečiams bei miesto svečiams atsiveria nematyti gatvės akcentai.

Informacija

Data:
2021-05-22
Laikas:
12:00 - 18:00
Renginio kategorija:
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/487396426014389/?ref=newsfeed

Organizatorius