Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Pyramid | Dirty deal theatre (LATVIJA)

2019-09-17

Jausmų potyris dviem

Remiantis amerikiečių psichologo Abrahamo Maslovo (1908-1970) išvadomis, žmogaus gyvenimas yra pagrįstas penkių poreikių (fizinio, saugumo, meilės, savigarbos ir savirealizacijos) patenkinimu, ir pateikia išvadą, kad žmogus yra valdomas vidinio noro patenkinti šiuos poreikius, kuris gali būti atliktas tik sąveikaujant su fizine ir socialine aplinka.

Spektaklis „Piramidė“ yra eksperimentinė terapinė kelionė į emocinius išgyvenimus, kurioje kiekvienas spektaklio dalyvis, apribojant pagrindinius žmogaus poreikius, turi galimybę atrasti jo/jos paties „laimės lygį“. Tai bus intymi teatro patirtis, leidžianti, kaip ir psichoterapijos seanso metu, atrasti paslėptus ir socialiai užgniaužtus poreikius. Spektaklis sukurtas jutimo patirties estetikoje, kuri Latvijoje nebuvo tyrinėjama anksčiau, ir visiškai pašalina regėjimo jausmą, siūlant spektaklio dalyviams leistis į įsivaizduojamą kelionę naudojant klausą, lytėjimą, kvapą ir skonį.

Režisierius: Viesturs Roziņš
Dramaturgė: Ludmila Roziņa
Garsas: Normunds Zālamans
Aktoriai: Lauma Balode, Oskars Vīksne

Spektaklis nominuotas Latvijos nacionalinio teatro apdovanojimui „Spēlmaņu nakts“ kategorijoje „Metų pastatymas paaugliams“.

Spektaklis parengtas remiant valstybinės kultūros sostinės fondo specialios programos „Latvijos mokyklinio krepšio turinio paruošimas“ pagal Latvijos šimtmečio programą.

Informacija

Data:
2019-09-17
Renginio kategorija:
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/867983986919509/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar