Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Slemas #Poezijos pavasaris

2020-09-29/21:30 - 23:00

Nemokama
Eilės išsirikiavę
eilės susieiliavę
eilės kvadratu!Nes Kaunas be eilių – kaip sodas be gėlių, pasakytų (greičiausiai) Slemas # Poezijos pavasaris vedėjas Povilas Venta Kuprys. Kauno menininkų namų slemas drauge su Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriumi jungiasi prie „Poezijos pavasario Kaune“. Pavasario, anei gėlių neprižadame, prižadame eiles. Visa kita žinote, o jei ne, būtinai paskaitykite žemiau.

Slemas #

Poezijos pavasaris plakato autorius – Ramūnas Vaicekauskas.

~ ~ ~
Slemo taisyklės:

1. būtina skaityti savo tekstą,
2. pasirodymas negali viršyti 3 minučių,
3. negalima vilkėti kostiumų, naudoti garso efektų ar kviestis pagalbininkų.

Svarbiau už taisykles: išraiškingas skaitymas! Jei nuobodžiavo veidrodis, nuobodžiaus ir publika. Išrėk kūrybą Micui, prajuokink balandžius už lango, išmesk špargalkę pavėjui ir tada lipk ant scenos!

Slemo eiga: vyksta trys raundai. Poetus(-es) vertina komisija, sudaryta iš atsitiktine tvarka atrinktų žiūrovų. Pasirodymai vertinami dešimtbalėje sistemoje. Pirmajame raunde pasirodo visi(-os), antrajame ir trečiajame – daugiausia balų surinkę dalyviai(-ės).

Registruotis ir kilus klausimams, rašykite asta@kmn.lt

~ ~ ~

 

 

Renginys yra KMN Literatūros edukacijos programos „Trenksmas“ dalis, finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos. 56-ąjį tarptautinį poezijos festivalį „Poezijos pavasaris Kaune“ iš dalies finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa Iniciatyvos Kaunui ir Lietuvos kultūros taryba.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijos priemonėse.

Informacija

Data:
2020-09-29
Laikas:
21:30 - 23:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
, ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/832482950492966/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar