Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Susikirtimai

2019-11-29/19:00 - 21:30

SUSIKIRTIMAI – Kirtimų kultūros centro organizuojamas garso meno ir eksperimentinės muzikos renginių ciklas. Šis koncertas – Kauno menininkų namų 48-ojo gimtadienio renginių savaitės uždaromasis vakaras, taip pat žymintis Kirtimų kultūros centro ir Kauno menininkų namų bendradarbiavimo bei turinio mainų pradžią.Kiekviename Susikirtimų koncerte pasirodo keli skirtingas muzikines kryptis tyrinėjantys menininkai, kurių kūryba sąveikauja, kryžminasi ir kertasi sukurdama unikalią, kiekvieną kartą skirtingą vakaro atmosferą.

Lapkričio 29 d., penktadienį, 19 val.

MEKASDUo: https://bit.ly/32GSj6j
Lora Kmieliauskaitė: https://bit.ly/2p7mx4u
Rytis Koreniukas

MEKASDUo – gaivališkas Vytauto Kizalos ir Audriaus Remeikio duetas, pasirodymų metu jungiantis punk ir noise elementus į impulsyvų ir triukšmingą džiazą.

MEKASDUo kūryba – tekstūriška ir laisva, skatinanti spontaniškai susieti bei atlaisvinti jusles ir kūniškai, beveik apčiuopiamai patirti muzikinę iškrovą. Muzikantai labiau linkę groti, o ne kalbėti apie save, tad, norint suprasti jų nepagražintą ir tikrą kūrybą, MEKASDUo reikia išgirsti gyvai.

Koncerte MEKASDUo būgnai ir gitara pasitiks saksofoną – duetas sujungs jėgas su free džiazo saksofonistu Dovydu Stalmoku, koncertuojančiu tiek su solo programa, tiek kartu su improvizacinės muzikos projektais, tokiais kaip „MozX trio”, „Low Blow” ir daugeliu kitų.

MEKASDUo kartu su Dovydu Stalmoku – dar energingesni, garsesni ir dar labiau nenuspėjami.

Vytautas Kizala – gitara
Audrius Remeikis – būgnai
Dovydas Stalmokas – saksofonai
Lora Kmieliauskaite – smuikininkė, šiuolaikinės muzikos atlikėja. Savo veikloje ieško naujų kontekstų smuikui, pasirodymuose derina įvairias medijas, performanso ir teatro elementus. Muzikantė yra šiuolaikinės ir modernios muzikos ansamblio „Twenty Fingers duo“ narė.
Twenty Fingers Duo atpažįstamas dėl intensyvių ir įtraukiančių pasirodymų bei unikalaus skambesio, pelnęs ambicingo ir smalsaus ansamblio vardą dėl nuolatinių kolaboracijų, performatyvumo tyrinėjimo savo pasirodymuose ir šiuolaikinės lietuvių muzikos propagavimo.

Rytis Koreniukas – kompozitorius, garso menininkas, daugeliui pažįstamas iš projektų „Avaspo“, „Mongram“, „Zifferblatt“.

Pasak Ryčio – šįkart laukia pašnekesiai su elektra prie laužo apie jos gyvybės būdus. Elektrinės gyvybės savarankiškas gyvenimas.

Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56, Kaunas
Kaina: 5 Eur, studentams / moksleiviams / senjorams / neįgaliesiems 3 Eur
Bilietus galima įsigyti renginio vietoje ir „Tiketa“ kasose
Partneris – Kauno menininkų namai / Kaunas Artists’ House

Informacija

Data:
2019-11-29
Laikas:
19:00 - 21:30
Renginio kategorijos:
,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/474684450059382/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website