Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

XAW I

2020-06-26/19:00 - 22:00

Nemokama
Birželio 26 d. Kauno menininkų namų kiemelyje industrinės kultūros platforma „Matters” pradeda nedidelių koncertų seriją XAW.Visa renginių serija – trys koncertai, po vieną kiekvieną vasaros mėnesį – bus siekiama pristatyti įvairias elektroninės muzikos prieigas, skatinant ir kviečiant eksperimentui tiek jos kūrėj*s, tiek klausytoj*s.

Kūrėjos ir kūrėjai čia išbandys naujus metodus, technikas ir principus arba groti dar neišbandytas programas, o koncertai taps eksperimento erdve. Renginių formatas atviras klaidai ir keistumui.
Pirmajame koncerte pasirodys KiB ir 美学(bigaku)AESTHETICS~. Koncertas prasidės pokalbiu / diskusija, kurioje ir vieni, ir kiti trumpai pristatys savo prieigas. KiB garsų estetika yra tarp minimalių struktūrų, poetinių drone ir ambiento garsovaizdžių. Daugiau kaip dešimtmetį kurianti KiB yra išleidusi daugybę albumų, bendradarbiauja muzikiniame duete BrainMonk, kuria muziką šiuolaikiniam šokiui, o jos darbus leidžia Vilniaus leidykla Electron Emitter. Dalį KiB diskografijos galima rasti štai čia:

Renginys nemokamas

Informacija

Data:
2020-06-26
Laikas:
19:00 - 22:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/711211089449029/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website