Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

XAW II

2020-07-23/19:00 - 22:00

Nemokama
Liepos 23 d., ketvirtadienio vakarą, Kauno menininkų namų vidiniame kiemelyje vyksta antrasis Matters. Platform for Industrial Culture organizuojamas serijos XAW koncertas. Jame pasirodys baraboro ir id. Prieš renginį atlikėjai papasakos, iš kur ir kaip atsiranda jų garsynai.
Gintės vardas nenaujas eksperimentų ieškančioms ausims, o KMN ji pasirodė prieš daugiau nei porą metų tuomet vykusioje koncertų CRRNT serijoje. baraboro (Gintė Preisaitė) yra pianistė, netrukus išvyksianti studijuoti į Kopenhagos ritmo akademiją. Koncerto metu Gintė, neretai matoma trio ar duetuose, pristatys debiutinę solo projekto baraboro programą. baraboro garsas – klampios sintezatoriaus gijos, balsas ir derybos su skaitmeninio triukšmo bangomis, uždarų kambarių vienatve ir nostalgija.

https://www.youtube.com/watch?v=puo9ESs4sEQ

Apie Id „Facebook” ar panašiose erdvėse nerasite bemaž nieko, išskyrus du jo pasirodymų įrašus iš sekmadieninių Electron Emitter leidyklos organizuotų „Advanced Electronics” koncertų. Id autorius Martynas Seniut savo projekte teigia tyrinėjantis ribą tarp muzikos ir garso. Pasitelkęs savo inžinerines žinias, jis susikūrė modulinius sintezatorius, kuriais ir atlieka improvizaciniu principu konstruojamas kompozicijas, kurios gali prasidėti dailiomis sinusoidėmis ir baigtis (kontroliuojamu) chaosu, tačiau visai nebūtinai.

Daugiau klausykite čia

XAW koncertų serija skirta pristatyti įvairias elektroninės muzikos prieigas, skatinant / kviečiant eksperimentui tiek jos kūrėj*s, tiek klausytoj*s. Renginio formatas atviras klaidoms ir keistumui.

Vakaro planas:
19 val. pradžia: pokalbis su Ginte Preisaite ir Martynu Seniut
20 val. garsas
22 val. pabaiga

Koncerto kava:

Caffeine LT
Koncerto partneriai: Kaunas 2022 ir Electron Emitter

Renginys nemokamas, BYOB (baro nėra, atsinešame gaiviuosius gėrimus patys). Lietaus atveju renginys vyks KMN salėje.

Informacija

Data:
2020-07-23
Laikas:
19:00 - 22:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
,

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama
This is default text for notification bar