Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

XAW III

2020-08-21/19:00 - 22:00

Nemokama
 Vaizdo ir garso menininkė bei poetė Jelena Glazova tyrinėja, kaip, pasitelkiant skirtingas priemones (tekstines, vaizdines ar garsines) galima atskleisti skirtingas kūrinio plotmes. Jelenos kūrybiniai procesai perpina ne tik įvairias medijas, jie dialogiški – tai žymi tiek splitai su kitomis kūrėjomis ir kūrėjais, gausios kolaboracijos, išsisėjusios per leidybinį žemėlapį, tiek jos kūriniai, dedikuojami kit*ms kūrėj*ms, kaip kad „the malady of death,“ skirtas prancūzų rašytojai Marguerite Duras. Jos garsų paletė plati, tačiau tiek Jelenos kuriamas noizas, tiek trapios ambiento gijos persmelktos melancholija.
Jelenos Glavozos garsai čia:

https://jelenaglazova.bandcamp.com/album/bardo-thodol-eliane-radigue-tribute
http://www.jelena-glazova.com/sound/

Augustinas Buizina yra vienas žmonių, kuriančių ir palaikančių garso leiblą Electron Emitter, kuriame susibūrė didelis ratas gana įvairaus eksperimentinio garso kūrėjų. Ant scenos Augustinas tampa Number Eleven ir dalydamasis griežtai kontroliuojamu ritmingu triukšmu bei ranka kadras po kadro supieštais vaizdo įrašais, tikrina klausančiųjų atsparumo ritmingam triukšmui ribas. Number Eleven srautas – kintančios struktūros, aštrūs kampai, atviri lūžiai ir nerimas.

Number Eleven albumus klausyti čiaXAW koncertų serija skirta pristatyti įvairias elektroninės muzikos prieigas, skatinant / kviečiant eksperimentui tiek jos kūrėj*s, tiek klausytoj*s. Renginio formatas atviras klaidai ir nemalonumams.

Vakaro planas:
19 val. pradžia: pokalbis su Jelena Glazova ir Augustinu Buizina (anglų kalba)
20 val. garsas
22 val. pabaiga
Renginys nemokamas, tačiau dėl koronaviruso grėsmės siekiame užtikrinti saugius atstumus tarp lankytojų, todėl lankytojų skaičius ribojamas, o registracija į renginį yra privaloma.Vietą galima rezervuoti spaudžiant „Reserve a Spot“ mygtuką arba KMN telefonu (8 37) 223 144. Jeigu matote, kad atvykti negalėsite, prašome pranešti / atšaukti rezervaciją.

BYOB (baro nėra, atsineškite savo gaiviuosius gėrimus). Koncertas vyks KMN galiniame kieme, lietaus atveju – salėje. Renginiui persikėlus į vidų, apsauginės kaukės griežtai rekomenduojamos.
Koncerto kava: Caffeine LT
Koncerto partneris: Electron Emitter
Renginį pristato „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022”, organizuoja – Industrinės kultūros platforma „Matters”.

Informacija

Data:
2020-08-21
Laikas:
19:00 - 22:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/MattersPlatform/

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website