Kauno menininkų namų skaityklos leidinių skolinimosi taisyklės

Kiekvienas Kauno mieste ir rajone gyvenantis skaitytojas, miesto svečias gali pasiskolinti į namus Kauno menininkų namų skaityklos leidinių (iki 2 vnt.) vienai-dviem savaitėms. Skaitytojui skolinami ir skaitykloje esantys periodiniai leidiniai.

Skaitytojas gali skolintis leidinius Kauno menininkų skaityklos darbo valandomis (nuo pirmadienio iki penktadienio 10 val. – 19 val. ). Leidinius skaitytojas gali pasirinkti iš KMN internetinio leidinių katalogo čia ir juos rezervuoti iš anksto el. paštu skaitykla@kmn.lt, taip pat apsilankius skaitykloje gyvai (karantino metu leidinius galima užsakyti tik el paštu). Leidiniai skolinami skaitytojams į namus, skaityklos darbuotojui pateikus galiojantį asmens tapatybės dokumentą, palikus vienkartinį €10 užstatą ir pasirašius šias Kauno menininkų namų skaityklos leidinių skolinimosi taisykles.

Grąžinimo termino pratęsimas

Paskolinto leidinio grąžinimo terminas gali būti pratęstas, jeigu leidinys buvo paskolintas vienai-dviem savaitėms  ir jei nevėluojama jo grąžinti.

Grąžinimo termino pratęsimų limitas – pasiskolinto leidinio terminą galima pratęsti tik 1 kartą vienai-dviem savaitėms.

Leidinio grąžinimo terminą skaitytojai gali pratęsti, parašę žinutę el. paštu skaitykla@kmn.lt arba paskambinę telefonu +370 664 22939 KMN skaityklos darbo metu.

Grąžinimas

Pasiskolintus leidinius galima grąžinti KMN skaityklos darbo metu tiesiogiai KMN darbuotojui.

Pasiskolintus leidinius reikia grąžinti laiku. Pasibaigus panaudos terminui ir jo nepratęsus, kiti leidiniai skaitytojui neskolinami. Vėluojant grąžinti leidinius 1 mėnesį, 10 Eurų užstatas skaitytojui nėra grąžinamas. Skaitytojas, praradęs ar nepataisomai sugadinęs KMN skaityklos leidinį, privalo jį pakeisti tokiu pat.

Norėdami pasitikslinti pasiskolintų leidinių grąžinimo datą, susisiekite su skaityklos darbuotoju el. paštu skaitykla@kmn.lt.
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar