„Europaletės“ slemo generalinė repeticija.

Šių metų spalio 25 dieną Vilniuje vyks „europaletės“ slemas, kurio nugalėtoja (-s) keliaus į Europos slemo čempionatą Vengrijoje, vyksiantį lapkričio 28-30 d. O prieš kiekvieną pasirodymą svarbu padaryti generalinę repeticiją: tad spalio 23 d. 19 val. kviečiame apšilti penkioliktajame Kauno menininkų namų sleme.

Svarbu: norint vykti į Europos slemo čempionatą reikia keturių tekstų (bet kokia kalba) bei siųsti jų vertimus į anglų kalbą. Vienas iš jų turi atspindėti „Bridges & Barriers“ temą.

Slemo taisyklės tokios pačios, kaip visada. Šį slemą ves Domas Raibys. Registracija: menas@kmn.lt.

Siūlome peržvelgti Domo Raibio, 2017 m. nugalėjusio Berlyno slemą bei jau dešimtmetį aktyviai inicijuojančio slemo renginius Lietuvoje, paruoštą atmintinę, kurioje rasite taisykles ir patarimus, naudingus ruošiantis pristatyti savo kūrybą Kauno menininkų namų slemo renginyje.

„Slemo dalykai sausai” 

Reikalavimai dalyvio (-ės) tekstui: 
1. Tik sava kūryba; 
2. Negalima naudoti jokių papildomų priemonių: fonogramų, kostiumų, rekvizitų, muzikos instrumentų ir pan.; 
3. Vieno pasirodymo trukmė iki trijų minučių. Nėra jokių apribojimų teksto formai, stiliui, ar kalbai. 

Atlikimas: Svarbiausia bent kelis kartus parepetuoti tekstą balsu. Pagalvokit apie pauzes ir intonaciją. Lapai su tekstu ant scenos nėra draudžiami, bet pageidautina, kad pasirodymas neapsiribotų tik teksto skaitymu. Lipdami ant scenos, būkite pasiruošę, ką skaitysit. Venkite prakalbų arba, blogiau, pasiteisinimų. Pasiteisinimų reikia, jei nelipate ant scenos. 

Svarbu 
Dalyviai užsiregistravę internetu, atėję privalo patvirtinti registraciją. 

Slemo eiga: Vyksta trys raundai. Poetus vertina komisija, sudaryta iš atsitiktine tvarka atrinktų žiūrovų. Pasirodymai vertinami dešimtbalėje sistemoje. Pirmajame raunde pasirodo visi, antrajame ir trečiajame – daugiausia balų surinkę dalyviai(-ės). Poetų pasirodymo tvarka traukiama burtų keliu. Jeigu dar turite klausimų, rašykite man: aciukadrasote@gmail.com 

Sėkmės, 
Domas.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar