KKM2024

Atviras kvietimas kultūros organizacijoms ir iniciatyvoms dalyvauti „Kauno kultūros mugėje 2024“

Publikavimo data:

2024 04 16

Atėjo laikas Jus pakviesti registruotis į ketvirtąją Kauno kultūros mugę! Tai kasmetinis kultūros sezono atidarymas bei partnerysčių mezgimo platforma. Mugės tikslas yra supažindinti visuomenę su kultūros organizacijų bei iniciatyvų veiklomis, sezono naujienomis, padidinti kultūros organizacijų bei iniciatyvų renginių lankytojų srautus, kultūros paslaugų ir produktų pardavimus. Į 2024-ųjų metų „Kauno kultūros mugę“ planuojame pakviesti 35 dalyvius, kuriems suteiksime galimybė dalyvauti mugėje, scenos programoje bei menininkų, kuriančių Kaune, portfolio peržiūrose. Šiais metais kviečiame registruotis organizacijas bei iniciatyvas iš visos Lietuvos!

„Kauno kultūros mugė 2024“ vyks rugsėjo 6-7 d. Nepriklausomybės aikštėje (prie Soboro).

Darbo laikas (gali kisti):

09.06 Penktadienis 14:00 - 20:00

09.07 Šeštadienis 11:00 - 20:00

Dalyviai (kultūros organizacijos, iniciatyvos, bendruomenės, projektai, kt.) savo stendus įsirengs paviljonuose, kuriuose galės pristatyti savo vykdomas veiklas, sezono naujienas, platinti bilietus į spektaklius, festivalius, koncertus ir kitus pasirodymus, pardavinėti knygas, suvenyrus, abonementus, paslaugas ir pan.

Kiekvienam dalyviui bus paskirtas 6 kv.m. plotas su 1 stalu, 2 kėdėmis, elektros lizdu bei dalyvio pavadinimu. Dalyviai galės atvykti su papildomu inventoriumi ir organizacijos atributika, iš anksto tai suderinus su renginio organizatoriais.

Dalyvio mokestis už dvi dienas – 120 Eur (į kainą įeina: renginio infrastruktūra, dalyvio vieta, elektra, dalyvio sklaida renginio komunikacijoje, miesto rinkliava už leidimą prekiauti renginio metu, apsaugos tarnybos paslaugos, kt.)

REGISTRACIJOS FORMA ATVIRA IKI GEGUŽĖS 15 d. Ją galima rasti ČIA.

Su atrinktais dalyviais susisieksime iki gegužės 31 d., pasirašomos sutartys bei sąskaitos apmokėjimui pateikiamos iki birželio 30 d.

Kultūrinių renginių (scenos) programa

Jei norite visuomenę supažindinti su savo veiklomis ne tik mugės stenduose, kviečiame dalyvauti „Kauno kultūros mugė 2024“ scenos programoje. Scenoje kviečiame rengti teatro, šokio, muzikos ir kitus pasirodymus, knygų ar kitokio turinio pristatymus bei įvairias visuomenę įtraukiančias dirbtuves, žaidimus ir kitas veiklas, ko nebūtų galima įgyvendinti dalyvio stende.

Scenos tipas – neformali „gatvės scena“ arčiau žmonių, neaukšta pakyla, su įgarsinimu.

Turiniu bei pasirodymams reikiamomis priemonėmis rūpinasi siūlanti organizacija ar iniciatyva, įgarsinimu – Kauno kultūros mugės organizatoriai.

Vienam mugės dalyviui skirtas laikas scenoje: 30 minučių, kurias sudaro 10 minučių interviu apie pristatomą programą ir iki 20 minučių pasirodymo laiko.

Bendra scenos programos trukmė yra ribota, todėl ne visas siūlomas turinys galės būti įtrauktas į programą. Pasirodymo konkretus laikas bus parinktas Kauno kultūros mugės organizatoriaus.

Scenos programa bus tiesiogiai transliuojama į Kauno menininkų namų radiją.

Menininkų(-ių) portfolio peržiūros

Kauno kultūros mugė keičia tris metus vykusios vizitų programos formatą ir šiemet kviečia į kylančių  menininkų(-ių), kuriančių Kaune, portfolio peržiūras. Ši renginio dalis išlieka skirta tik kultūros lauko profesionalams. Jos tikslas – supažindinti Lietuvos kultūros organizacijas ir iniciatyvas su skirtingų sričių kylančiais menininkais ir menininkėmis, kuriančiais Kaune, bei skatinti tinklaveiką ir bendradarbiavimą.

Portfolio peržiūrų metu 20 atrinktų skirtingų sričių kylančių menininkų(-ių) pristatys savo kūrybą kultūros organizacijoms ir iniciatyvoms iš visos Lietuvos. Vienam pristatymui bus skirtos 10-15 min. Dalyvaujančios organizacijos ir iniciatyvos vieną pristatymą stebės tuo pačiu metu.

Menininkų(-ių) portfolio peržiūros vyks:

Rugsėjo 6 d. (penktadienis), 10:00 - 13:00 ir 15:00 - 18:00, Mykolo Žilinsko dailės galerijoje arba Kauno menininkų namuose.

Registracijos forma yra bendra į visas veiklas. Daugiau informacijos suteiks Kauno kultūros mugės vadovė / Kauno menininkų namų Kultūros partnerysčių koordinatorė Viktorija Mašanauskaitė-Rinkšelė +370 664 22938, [email protected]

Kauno kultūros mugę organizuoja BĮ „Kauno menininkų namai“. Finansuoja Kauno miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.