Paslaugos

Patalpos:

renginių salė
  • Salėje gali tilpti iki 100 žiūrovų. 
  • Erdvėje yra pakyla, kuri gali būti naudojama kaip scena. 
  • Renginių salė techniškai yra pritaikyta įvairiems muzikos ir performatyvių menų renginiams, taip pat gali būti pritaikoma filmų peržiūroms, konferencijoms ar seminarams.
galerija
  • Galerija yra nestandartinio išplanavimo erdvė naudojama parodinei veiklai.
  • Galerijos erdvė taip pat gali būti naudojama kaip rezidencijų studija/-os, erdvė mažesnio formato renginiams, filmų peržiūroms.
skaitykla
  • Skaityklos erdvėje galima rasti knygų ir periodinių žurnalų kolekciją, 4 stalus, tinkamus darbui su kompiuteriu, audio įrašų klausymuisi skirtą zoną.
  • Skaitykla taip pat gali būti pritaikyta mažo formato susitikimams, dirbtuvėms ir kt. renginiams.

Skaitykla:

Skaitykloje rasite

  • Kauno menininkų namų skaityklos leidinių kolekciją, kurią sudaro kultūros teorijos, kritikos ir meno istorijos knygos, periodiniai kultūros ir meno žurnalai, įvairių parodų katalogai, menininkų monografijos ir jų sukurtos knygos (leidinių katalogas).
  • Industrinės kultūros platformos MATTERS kuruotą audio ir knygų skyrių. Lentynose rasite Lietuvos, Latvijos ir Estijos garso kūrėjų sukurtų ir (arba) išleistų garso leidinių, kuriuos galima priskirti prie neeuropietiškos tradicijos eksperimentų, leidinių apie droną, triukšmą, garso politiką, klausymąsi, komponavimą, tylą ir kt. Be to, jūsų laukia pora grotuvų (CD + kasetės ir vinilinės plokštelės) ir ausinės tiems, kurie nori įsitaisyti tylioje skaitykloje ir klausytis MATTERS siūlomos selekcijos arba klausytis atsineštų kasečių / vinilinių plokštelių / kompaktinių diskų (gerai žinome, kaip greitai lūžta adatos ir kaip netikėtai nutinka, kad grotuvas nebesuka kasetės). Dabartinę atranką surinko nuostabūs aistringi žmonės iš Syrphe, Dangus, STURM, Ghia, Tapekiosk, Anagram Books Distribution ir Six chairs books. Audio įrašų sąrašą pateiksime netrukus.
  • Patogią darbo ir susitikimų erdvę, kurioje taip pat organizuojamos paskaitos, pristatymai ir kiti renginiai.

Skolinimosi taisyklės ir sąlygos

KMN skaityklos leidiniai gali būti skaitomi ne tik vietoje, bet ir skolinami dviejų savaičių laikotarpiui. Plačiau apie skolinimosi taisykles ir sąlygas galite sužinoti čia.

Darbo laikas ir kontaktai

Kviečiame kurti ir dirbti KMN skaityklos erdvėje! Norintys bendradarbiauti ar sužinoti daugiau apie skaityklą, galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

clock icon
10:00 – 19:00 | I–IV, 10:00 - 18:00 I V

Kitos paslaugos:

Kariliono koncertai

150 Eur/val.

Užsakomieji varpų muzikos (kariliono) koncertai

Konsultavimas

50 Eur/val.

Konsultavimo paslauga kultūros ir meno renginio ruošimo klausimais

Kainynas ir technika

Kontaktai

Dėl kitų paslaugų prašome kreiptis:

Aistė Paukštė