Atviras kvietimas svečių rezidencijoms 2024 | Kauno menininkų namai

Atviras kvietimas svečių rezidencijoms 2024

Publikavimo data:

2024 05 14

Esate nepriklausomas menininkas ar meninės iniciatyvos dalis, ieškanti/s erdvės ir paramos savo kūrybai? Kauno menininkų namai (KMN) skelbia atvirą kvietimą teikti paraiškas svečių rezidencijoms.

KAS: Kviečiame menininkus/es ir jų kolektyvus iš įvairių kultūrinių ir meninių sričių teikti paraiškas mūsų svečių rezidencijų programai.

KADA: Kviečiame rinktis iš dviejų rezidencijų datų: liepos 7-28 d. arba rugpjūčio 12-31 d.

KODĖL: KMN siekia puoselėti meninius individualius kūrybinius procesus ir remti naujų ar tęstinių projektų vystymą ir plėtrą. Mūsų programoje atrinktiems/oms dalyviams/ėms suteikiama galimybė darbo valandomis (nuo 9 iki 19 val.) nemokamai naudotis mūsų erdvėmis ir techniniais ištekliais.

KAIP: iki birželio 10 d. pateikite savo paraišką naudodamiesi „Google“ forma: čia


SVARBIAUSIOS PROGRAMOS SAVYBĖS:

  • Lankstumas. Jūsų pasiūlymai nebūtinai turi derėti prie KMN vykdomų veiklų.
  • Neprivalomi vieši pristatymai. Galėsite dalintis savo kūrybine kelione viešai ir KMN komanda jums pagelbės, tačiau tai nėra privaloma.
  • Bendradarbiavimas. Jei bus poreikis, aptarti renginio įgyvendinimo galimybes galėsite su mūsų rezidencijų programos kuratore.

KAS: Kviečiame teikti paraiškas visų kultūros ir meno sričių menininkus/es, įskaitant, bet neapsiribojant, architektūrą, scenos menus, šokį, teatrą, vizualiuosius menus, muziką, literatūrą ir kūrybines industrijas.

Trukmė: kiekviena rezidencija gali trukti iki 3 savaičių.


-

Dėl daugiau informacijos susisiekite su KMN kuratore Agne Bagdžiūnaite, +37066422939, [email protected]