Prasideda registracija į Kauno kultūros mugės 2023 vizitų programą

Prasideda registracija į Kauno kultūros mugės 2023 vizitų programą

Publikavimo data:

2023 07 17

Kauno menininkų namų organizuojama Kauno kultūros mugė kviečia įvairiose Lietuvos savivaldybėse veikiančius kultūros profesionalus, dirbančius kultūros įstaigose ar nepriklausomose iniciatyvose, dalyvauti 2023 m. rugsėjo 8-9 dienomis vyksiančioje Kauno kultūros mugės 2023 vizitų programoje, kuri vyks Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56-1).

Vizitų programos tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp Kaune ir kituose Lietuvos miestuose bei regionuose veikiančių kultūros operatorių.

Programoje laukiami žingeidūs skirtingose kultūros sferose dirbantys kultūros lauko profesionalai – įstaigose ar nepriklausomai dirbantys kultūros vadybininkai, programų koordinatoriai, prodiuseriai, kuratoriai, menininkai, edukatoriai, kultūros administratoriai – ieškantys naujų kontaktų, norintys pasidalinti gerosiomis patirtimis.

Vizitų programos dalyviams Kauno menininkų namų erdvėse bus organizuojami individualūs tiksliniai 20 minučių trukmės susitikimai tarp atvykstančiųjų ir Kaune veikiančių kultūros organizacijų ar iniciatyvų atstovų. Atvykę kultūros profesionalai galės ne tik susipažinti su kultūros pasiūla Kaune, tačiau taip pat turės galimybę užmegzti ar stiprinti jau egzistuojančius ryšius su Kaune veikiančiais kultūros operatoriais, aptarti ateities planus bei potencialias partnerystes.

Registracija į vizitų programą atvira iki rugpjūčio 13 d. imtinai.


Daugiau informacijos apie dalyvavimą vizitų programoje ir registracijos forma - čia.

Kilus klausimų dėl dalyvavimo Kauno kultūros mugės 2023 vizitų programoje, kviečiame kreiptis į vizitų programos koordinatorę Juliją Selezniovą el. p. [email protected]
_
Nuotraukos autorė: Severina Venckutė