Dalyvių registracija į trečiąją Kauno kultūros mugę - KMN

Prasidėjo dalyvių registracija į trečiąją Kauno kultūros mugę

Publikavimo data:

2023 06 15

Kauno menininkų namai kviečia kultūros organizacijas, iniciatyvas, bendruomenes, projektus ir kitus Kauno miesto bei rajono kultūros lauko atstovus registruotis į „Kauno kultūros mugę 2023“, kuri vyks rugsėjo 8-9 dienomis Nepriklausomybės aikštėje prie Kauno šv. arkangelo Mykolo/Įgulos bažnyčios. Mugės metu dalyviai galės pristatyti savo vykdomas veiklas, sezono naujienas, platinti bilietus į spektaklius, parodas, festivalius, kitus pasirodymus, pardavinėti knygas, suvenyrus, abonementus ir paslaugas.

„Jau trečią kartą vyksianti Kauno kultūros mugė yra vienas iš laukiamiausių Kauno menininkų namų didžiųjų renginių. Sukūrėme erdvę, kurioje mezgasi kultūros profesionalų ir Kauno miesto gyventojų bei svečių draugystė. Čia jie gali susitikti, pabendrauti ir geriau pažinti vieni kitus – taip siekime dar labiau atverti ir priartinti kultūrą mieste, todėl labai kviečiame Kauno kultūros bendruomenę registruotis ir tapti šios mugės dalimi“, – pasakoja Kultūros partnerysčių koordinatorė Gabrielė Krapikaitė.

Kauno kultūros mugė – kasmetinis kultūros sezono atidarymas bei skirtingų sektorių ir sričių partnerysčių mezgimo platforma. Jos tikslas – priartėti arčiau visuomenės, padidinti kultūros organizacijų ar iniciatyvų renginių lankytojų srautus bei kultūros paslaugų ir produktų pardavimus. Mugės metu taip pat vyks scenos programa bei kultūros profesionalų vizitai, kur taip pat kviečiame registruotis kultūros lauko atstovus.


Daugiau informacijos apie dalyvavimą ir registracijos forma - čia.

Kultūros mugės naujienas kviečiame sekti - čia._

Nuotraukos autorius: Gražvydas Jovaiša