Taksai_Kryptis_Kaunas_Kauno menininkų namai

Registracija į „Taksai. Kryptis – Kaunas“ lapkričio 6-12 d. turus

Publikavimo data:

2023 11 03

Teatro žiūrovo ir taksi keleivio patirtį perpinantis projektas TAKSAI sugrįžta į Kauną! Taksai. Įveikti atstumus adaptacija pradžiugins nespėjusius patirti spektaklio judančiame taksi ar svajojančius apie kitokį Kauno patyrimą. Taksai. Kryptis – Kaunas važiavimą taksi paverčia tyrinėjimų kupina kelione. Ši unikali patirtis, sukurta bendradarbiaujant su taksi vairuotojais ir pavežėjais, siūlo miesto pažinimą, jungiantį teatrą ir ekskursiją automobiliu.

Svarbu!

Į vieną važiavimą gali registruotis ne daugiau nei 4 asmenys.

Tas pats asmuo gali registruotis tik į vieno turo vieną važiavimą.

Visi turai yra nemokami.

IŠSISAUGOKITE REGISTRACIJOS FORMOJE PATEIKTĄ INFORMACIJĄ

Turai

Taksai: Kvėpuojantis Kaunas

Pasitik naują pradžią su Egidijumi

Kelionėje Taksai: Kvėpuojantis Kaunas pasinerkite į ramybe ir atsinaujinimu alsuojantį gamtos glėbį. Kelionė su Egidijumi – tai ekskursija į kitokį miesto pulsą, jo žalią širdį, neatrastus natūralaus grožio prieglobsčius. Tai atgaivos ir ryšio su gamta kelionė.

Lapkričio 6 d. 10 val. REGISTRACIJA SUSTABDYTA

Lapkričio  7 d. 10 val. REGISTRACIJA SUSTABDYTA

Taksai: Laukinis Kaunas

Atrask neprijaukintą Kauno pusę su Rimvydu

Kartu su nuotykius mėgstančiu buvusiu policininku Rimvydu pamatykite Kauno puses, pilnas linksmų netikėtumų ir menančias pražūtingą miesto istoriją. Klausykitės Rimvydo pasakojimų, tyrinėkite mažai žinomas ir kartais šiurpias miesto vietas ir pasinerkite į maištingą Kauno nusikalstamą istoriją. Pasinerkite į netikėtumus su Taksai: Laukinis Kaunas.

Lapkričio 8 d. 13 val. REGISTRACIJA SUSTABDYTA

Lapkričio 9 d. 13 val. REGISTRACIJA SUSTABDYTA


Taksai. Kauno šnabždesiai

Kelionė anapus matomo su Jolanta

Atraskite Kauno širdyje slypinčias mistines paslaptis kartu su charizmatiškąja Jolanta. Taksai: Kauno šnabždesiai yra daugiau nei turas – tai kelionė į užburiančias ir paslėptas miesto dimensijas. Unikalios Jolantos įžvalgos kvies tyrinėti tai, ko kasdienybėje nepastebime, atrasti mistinius miesto sluoksnius, jų istorijas ir užmegzti gilesnį, intymesnį ryšį su Kauno siela.

Lapkričio 11 d. 16.30 val. REGISTRACIJA SUSTABDYTA

Lapkričio 12 d. 16.30 val. REGISTRACIJA SUSTABDYTA