GABRIELĖS VETKINAITĖS PARODOS ATIDARYMAS | Dainos apie save
calendar
2023 05 16
clock
15:00

Gabrielės Vetkinaitės parodos „Dainos apie save“ atidarymas

calendar
2023 05 16
clock
15:00

Parodoje „Dainos apie save“ Gabrielė Vetkinaitė pristato performansuose naudojamų įrankių kolekciją - vaikiška vaizdo, garso įrašymo įranga bei rankų darbo knygelių rinktinė sugula į rožinę visumą. Ekspozicinę erdvę užpildo meditatyvus dainavimas, menininkės užfiksuotos buities akimirkos. Tai žvilgsnis į kūrėjos studiją, kurioje visi elementai turi savo vietą, neatskiriamą atsiradimo seką.

Parodos atidarymo metu, autorė atrakins ir perskaitys „Slaptą dienoraštį“, o paskutiniąją parodos dieną atliks knygą „Dainos apie save“.

Gabrielė Vetkinaitė šiuolaikinės skulptūros studijas baigusi, šiuo metu Kaune gyvenanti menininkė. Ji kuria garso instaliacijas, performansus, kuriuose atsitiktinai rasta tekstinė medžiaga virsta tolygiomis, vos juntamai besikeičiančiomis melodijomis. Dainų turinys surinktas išryškinant jautrius momentus, aukštus emocinius taškus, kuriuos pabrėžia sąmoningas profesionalios įrašymo įrangos atsisakymas.

Parodos darbo laikas: I-IV 11:00-18:00, V 11:00-17:00



_

Paroda yra Kauno Menininkų Namų vykdomos edukacinės platformos „Permainos“ dalis. Platforma atvira vizualiųjų ir tarpdisciplininių menų projektams, kuriuose kviečiami/mos dalyvauti įvairių meno ir kultūros sričių studentai/ės, pradedantys/čios savo karjerą menininkai/ės ir kuratoriai/ės.

Kuratorinius, grupės ar individualius sumanymus galite siūlyti: [email protected]