Festivalis „Ryšiai“. Performanso dirbtuvės su Vaida Tamoševičiūte
calendar
2023 09 29
clock
14:00

RYŠIAI | Performanso dirbtuvės su Vaida Tomaševičiūte

calendar
2023 09 29
clock
14:00

Performansas – meno forma, mokanti prisijaukinti nepatogumą ir nemirksint pažiūrėti sau į akis. Šios kūrybinės dirbtuvės kvies dalyvius žvelgti į save ir aplinką kitaip, patirti ir kurti realybę, patiriamą „čia ir dabar“.Performanso menininkė, dėstytoja ir kuratorė Vaida Tamoševičiūtė lydės dalyvius performanso metodų pagalba reflektuojančius santykį su savimi ir mus supančiu pasauliu.

Vaida Tamoševičiūtė yra menininkė, lektorė ir nepriklausoma kuratorė, daugiausia dirbanti performanso meno srityje. Savo kūryboje, ji tyrinėja gėdos ir kaltės jausmus, kvestionuodama normalumo, savižalos sąvokas, lyčių vaidmenų, individo vietos visuomenėje ir motinystės temas. Kūrinys jai yra ryšio su savimi, su žmonėmis ir su vietomis ieškojimas, įkūnytos ir įvietintos patirtys, vidaus perkėlimas į išorę per kūniškumą. Vaida, pasitelkdama paprastus kasdienius veiksmus, pasikartojančius gestus, tuštumos ir nuobodulio būsenas, paverčia juos asmeniniais ritualais.

Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija.

***
Projektas finansuojamas Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Sveikatos apsaugos ministerija.
FESTIVALĮ ORGANIZUOJA: VšĮ Rūpestinga kultūra
VšĮ Rūpestinga kultūra veiklą remia:
*KurkLT Alumni tinklas
*Vilniaus miesto savivaldybė