SALON NOISE: Slow Slow Loris, ONEGIN | Muzikos koncertas | Kauno menininkų namai
calendar
2023 11 09
clock
17:30

SALON NOISE: Slow Slow Loris, ONEGIN | Koncertas

calendar
2023 11 09
clock
17:30

Gravitacijos bangos išsipleišėja į milijonus metafizinių stygų, metydamos tave aukštyn, žemyn ir perverčiančios tave ten, kur entropija nusprendžia. Energijos gijos, tekančios iš retrogradu judančio Jupiterio samone lydančio garso pavidale, ištrins visas normalumo formas ateinanti ketvirtadieni.

Mes turėsime du muzikinius aktus, žaidžiančius su kreivom kosmologijom, užmirštais simboliais ir atskleidžiančius ką reiškia justi muziką visa savo esybe – paneriančius klausytoją į elektroniniu garsų, trukšmo, balso ritualus, užklumpančius netikėtai ir prašančius paleisti, pamiršti save dažnių labirintuose. Muzika yra matematika, šį kartą dainuos ne-euklidinės būtybės.


__Kas? Slow slow loris x ONEGIN
__Kur? Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56-1
__Kada? Lapkričio 9 d., ketvirtadienį

Durys: 19:30

Muzika: 20:00


APIE ATLIKĖJUS

Slow Slow Loris [DE] – Slow slow loris naudoja balsą ir elektroniką ieškoti persikirtimo taškų tarp melodijos ir triukšmo, kur emocijos susiduria su avangardine estetika, moteriškumas jungiasi su industrialumu, artimiškumas tampa tiksliu muzikiniu pulsu ir nefiltruota saviraiška tampa menu. Šis duetas žiūri į savo muziką kaip iššukį klausytojui, kurį atlaikius atsidaro nauji būdai matyti: „Lėtasis loris (ang. Slow Loris) yra nykstanti lorių gentis. Yra tikima, kad jie yra dangaus vartų sergetojai ir kad jie yra galintis apginti nuo blogio – jie užsidengia savo akis, nes visą laiką mato vaiduoklius.”


ONEGIN – tarpdisciplininio menininko Karolio Lasio alter-ego ir muzikinis projektas. ONEGIN yra veikėjas absurdo pjesėje, vadinamoje realybe, kur hedonizmas, okultizmas, paranoja ir malonumas maiškosi, sukurdami kakafonišką modernybės garbinimo kultą. Pasinaudodamas sunkiais garso spektrais, intensyviom skaitmeninėm arandžuotėm ir korosyvia perkusija, ONEGIN siekia sugriauti šios teatro ketvirtąją sieną ir sujungti savo klausytojus iš naujo su jų bendraja pasamone, taip rodydamas būdą pabėgti nuo triuškinančios realybės bent tam kartui.


Įėjimas – 5 Eur
Bilietai internetu – čia


Renginio organizatoriai: BRKNCRCTS x Kauno menininkų namai