švelniai tamsiai rausvos spalvos fonas su baltomis raidėmis centre
calendar
2023 09 dabar

Mainų rezidencijos

calendar
2023 09 dabar

Mainų rezidencijos yra vykdomos bendradarbiaujant tarp Kauno menininkų namų ir partnerių institucijų vykdančių rezidencijas menininkams/ėms, kūrėjams/oms, kuratoriams/ėms. Mainų rezidencijos vykdomos atviro kvietimo principu, kai menininkas/ė iš Lietuvos yra atrenkamas/a į partneriaujančią instituciją, o menininkas/ė iš partnerės šalies atkeliauja į Kauną ir reziduoja Kauno menininkų namuose.

Kauno menininkų namai šiuo metu menininkams/ėms gali suteikti studiją darbui, skaityklos ir tinklaveikos paslaugas, taip pat gali suteikti specialistų pagalbą, kuratoriaus/ės konsultacijas. Atvykę rezidentai/ės apgyvendinami/mos lengvai pasiekiamoje patogioje Kauno miesto dalyje, dažniausiai centre, arba prie centro esančiuose miesto rajonuose.

2023 | Rezidentės

Su menininke galite susipažinti čia.

Ieva Kotryna Ski – tarp Vilniaus ir Paryžiaus kurianti menininkė. Ji baigė meninio tyrimo magistrantūros studijas École Universitaire de Recherche ArTeC. Tyrinėdama skaitmeninio vaizdo medžiagiškumą ir jo galimybes medijuoti tam tikras emocijas, savo darbuose Ieva Kotryna dažnai kvestionuoja mūsų santykį su nuolat besikeičiančia aplinka. Menininkė dažnai jungia skirtingus mastelius, varijuojančius tarp asmeninio ir globalaus. Tai pabrėžia ir jos naudojamos skirtingos vaizdo fiksavimo technologijos. Savo kūrybą Ieva Kotryna yra pristačiusi „Ars Electronica“ festivalyje Lince, „Cité des Arts“ Paryžiuje, Šiuolaikinio meno centre, projektų erdvėje „Editorial“ ir Nacionaliniame dramos teatre Vilniuje. 2021 m. Ievos Kotrynos kūrinys „Smegduobė“ pelnė publikos simpatijų apdovanojimą parodoje „JCDecaux premija: Tarpai“.