Putvinskio gatvės diena
calendar
2017 dabar

PUTVINSKIO GATVĖS DIENA

calendar
2017 dabar

Septintus metus iš eilės paskutinį gegužės šeštadienį visi keliai, takai ir šaligatviai ves į Putvinskio gatvę. Pandemijos suvaržymų pastūmėti žaidėme, tyrinėjome gatvės detales ir kiemus individualiai, bet atėjo laikas grįžti į gatvę, pilną kūrybiško šurmulio.

Šiais metais Putvinskio Gatvės Diena kvies dalyvauti dirbtuvėse, ekskursijose, paskaitose ir prisijungti prie kitų kūrybinių veiklų, patyrinėti gatvės užkaborius jau pamėgtais žaismingais formatais, ir atsidurti netikėtų meninių veiksmų apsuptyje. Dieną vainikuos poezijos SLEMAS, pirmą kartą šiais metais vyksiantis po atviru dangumi!

Tradicinę Putvinskio Gatvės Dienos šventę Kauno Menininkų Namai organizuoja kartu su partneriais ir kaimynais, tad šalia daugiau nei 10 KMN kuruojamų meninių veiklų, ekskursijas, dirbtuves ir kitas veiklas siūlys kaimynai ir draugai: Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, E. Levino centras, Kaunas In, P. Mažylio gimdymo namai, knygynas „Kolibris“, Hands On Press, Kauno apskrities viešoji biblioteka bei kiti.

Renginio veiklos vyks viešose V. Putvinskio g. lauko erdvėse, KMN ir partnerių patalpose. Prie Kauno Menininkų Namų veiks mūsų Kultūros infocentras, suteiksiantis informaciją apie renginio veiklas bei viso šventinio savaitgalio renginius Kaune.

renginiai