Taksai_Kryptis_Kaunas_Kauno menininkų namai
calendar
2023 11 04
clock
11:00

Taksai. Kryptis – Kaunas

calendar
2023 11 04
clock
11:00

Teatro žiūrovo ir taksi keleivio patirtį perpinantis projektas TAKSAI sugrįžta į Kauną! Taksai. Įveikti atstumus adaptacija pradžiugins nespėjusius patirti spektaklio judančiame taksi ar svajojančius apie kitokį Kauno patyrimą. Taksai. Kryptis – Kaunas važiavimą taksi paverčia tyrinėjimų kupina kelione. Ši unikali patirtis, sukurta bendradarbiaujant su taksi vairuotojais ir pavežėjais, siūlo miesto pažinimą, jungiantį teatrą ir ekskursiją automobiliu.

Lapkričio 4 d. kviečiame susipažinti su trimis naujais turais-spektakliais, jų charizmatiška komanda, kūrybiniu procesu ir neįtikėtinomis vairuotojų istorijomis, nebetilpusiomis į daugiau nei valandos trukmės turus. Kiekviena pristatoma ekskursija, paremta asmenine vairuotojų patirtimi ir teminių miesto elementų tyrinėjimu, atskleidžia skirtingą Kauno pusę. Keliaujant su Taksai. Kryptis – Kaunas atsivers daugialypis miestas, jo negirdėti istoriniai ir asmeniniai naratyvai ir gyvybinga dabartis. Taksai suteiks nepakartojamą patirtį ir nustebins tiek miesto svečius, tiek kauniečius, puikiai pažįstančius savo miestą.

Renginio eiga

13.00 Startas – turai Taksai: Laukinis Kaunas, Kauno šnabždesiai ir Kvėpuojantis Kaunas su keleiviais (Norintiems patirti turus keleivio sėdynėje būtina registracija (vienas asmuo gali registruotis į vieną turą – 13 val. arba 16 val.). Turai prasidės skirtingose vietose Kauno centre, užsiregistravę keleiviai informaciją apie starto vietą gaus elektroniniu paštu). Registracijos forma.

14.30 Interaktyvus Taksų pristatymas Kauno menininkų namuose su užkulisių ir kūrybinio proceso fragmentais ir neįtikėtinomis aktoriais tapusių taksistų istorijomis.

16.00 Tęsinys – turai Taksai: Laukinis Kaunas, Kauno šnabždesiai ir Kvėpuojantis Kaunas su keleiviais (Norintiems patirti turus keleivio sėdynėje būtina registracija (vienas asmuo gali registruotis į vieną turą – 13 val. arba 16 val.). Turai prasidės Kauno menininkų namuose. Registracijos forma.

Po renginio turus galima bus užsisakyti Kaunas In internetinėje svetainėje.

Turai

Taksai: Laukinis Kaunas

Atrask neprijaukintą Kauno pusę su Rimvydu

Kartu su nuotykius mėgstančiu buvusiu policininku Rimvydu pamatykite Kauno puses, pilnas linksmų netikėtumų ir menančias pražūtingą miesto istoriją. Klausykitės Rimvydo pasakojimų, tyrinėkite mažai žinomas ir kartais šiurpias miesto vietas ir pasinerkite į maištingą Kauno nusikalstamą istoriją. Pasinerkite į netikėtumus su Taksai: Laukinis Kaunas.

Taksai: Kauno šnabždesiai

Kelionė anapus matomo su Jolanta

Atraskite Kauno širdyje slypinčias mistines paslaptis kartu su charizmatiškąja Jolanta. Taksai: Kauno šnabždesiai yra daugiau nei turas – tai kelionė į užburiančias ir paslėptas miesto dimensijas. Unikalios Jolantos įžvalgos kvies tyrinėti tai, ko kasdienybėje nepastebime, atrasti mistinius miesto sluoksnius, jų istorijas ir užmegzti gilesnį, intymesnį ryšį su Kauno siela.

Taksai: Kvėpuojantis Kaunas

Pasitik naują pradžią su Egidijumi

Kelionėje Taksai: Kvėpuojantis Kaunas pasinerkite į ramybe ir atsinaujinimu alsuojantį gamtos glėbį. Kelionė su Egidijumi – tai ekskursija į kitokį miesto pulsą, jo žalią širdį, neatrastus natūralaus grožio prieglobsčius. Tai atgaivos ir ryšio su gamta kelionė.

Taksų komanda

Idėjos ir scenarijų autorės: Kristina Werner ir Adelė Šuminskaitė

Bendraautoriai ir atlikėjai: Lina Butkutė, Žilvinas Karaliūnas, Jolanta Kuprevičienė, Rimvydas Lukoševičius, Laurynas Mažuolis, Egidijus Ratkevičius

Dramaturgijos konsultantas: Rimantas Ribačiauskas

Projekto autoriai: Menų agentūra Artscape

Projekto vykdytojai: Kauno menininkų namai

Projekto partneriai: Kaunas In

Projektas finansuojamas Lietuvos Kultūros tarybos