KAUNO KULTŪROS MUGĖ
calendar
2021 dabar

KAUNO KULTŪROS MUGĖ

calendar
2021 dabar

Kauno kultūros mugė – tai kasmetinis Kauno menininkų namų organizuojamas kultūros sezono atidarymas bei partnerysčių mezgimo platforma, kuria skatinama kultūros atstovų ir visuomenės bendrystė. Mugė, suburianti kelias dešimtis kultūros organizacijų ir iniciatyvų po vienu stogu, skirta visiems išsiilgusiems kultūros renginių, norintiems sužinoti naujo sezono naujienas ir geriau pažinti miesto kultūrinį gyvenimą.

Kultūros operatoriams, tai proga priartėti arčiau visuomenės, padidinti kultūros organizacijų ar iniciatyvų renginių lankytojų srautus bei kultūros paslaugų ir produktų pardavimus.

Rugsėjo pradžioje, miesto centre iškilusiuose paviljonuose, Kauno kultūros organizacijos ir iniciatyvos dvi dienas pristato lankytojams savo veiklas ir artimiausius planus, kviečia įsigyti bilietų į spektaklius, parodas, festivalius ir kt.

Mugės metu taip pat vyksta scenos programa, kurioje galima susipažinti su teatrų, šokio, cirko ir kitais pasirodymais bei kultūros operatorių vizitai iš kitų Lietuvos miestų.

Lankytojams tai galimybė koncentruotai, vienoje vietoje susipažinti su itin skirtingu, mieste kuriamu kultūriniu turiniu, bei susiplanuoti kultūrinių veiklų bei renginių maršrutus! 


renginiai

KAUNO KULTŪROS MUGĖ 2023
calendar
2023 09 08 2023 09 08

KAUNO KULTŪROS MUGĖ | 2023