Gabrielės Vetkinaitės paroda „Dainos apie save“
calendar
2023 05 15 2023 05 31

GABRIELĖS VETKINAITĖS PARODA | Dainos apie save

calendar
2023 05 15 2023 05 31

Parodos darbo laikas: I-IV 11:00-18:00, V 11:00-17:00

Parodoje „Dainos apie save“ Gabrielė Vetkinaitė pristato performansuose naudojamų įrankių kolekciją - vaikiška vaizdo, garso įrašymo įranga bei rankų darbo knygelių rinktinė sugula į rožinę visumą. Ekspozicinę erdvę užpildo meditatyvus dainavimas, menininkės užfiksuotos buities akimirkos. Tai žvilgsnis į kūrėjos studiją, kurioje visi elementai turi savo vietą, neatskiriamą atsiradimo seką.

Gabrielė Vetkinaitė šiuolaikinės skulptūros studijas baigusi, šiuo metu Kaune gyvenanti menininkė. Ji kuria garso instaliacijas, performansus, kuriuose atsitiktinai rasta tekstinė medžiaga virsta tolygiomis, vos juntamai besikeičiančiomis melodijomis. Dainų turinys surinktas išryškinant jautrius momentus, aukštus emocinius taškus, kuriuos pabrėžia sąmoningas profesionalios įrašymo įrangos atsisakymas.

Paroda yra Kauno Menininkų Namų vykdomos edukacinės platformos „Permainos“ dalis. Platforma atvira vizualiųjų ir tarpdisciplininių menų projektams, kuriuose kviečiami/mos dalyvauti įvairių meno ir kultūros sričių studentai/ės, pradedantys/čios savo karjerą menininkai/ės ir kuratoriai/ės.

Kuratorinius, grupės ar individualius sumanymus galite siūlyti:

[email protected]